Тури
1 тур
27.07.2019
Балкани (Зоря) 0:1 Рух (Львів)
Металіст 1925 (Харків) 1:0 Інгулець (Петрове)
Агробізнес (Волочиськ) 2:2 Кремінь (Кременчук)
Металург (Запоріжжя) 3:3 Оболонь Бровар (Київ)
Черкащина (Білозірря) 1:3 Чорноморець (Одеса)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:3 Миколаїв (Миколаїв)
Минай (Минай) 0:3 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Авангард (Краматорськ) 3:2 Волинь (Луцьк)
2 тур
02.08.2019
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 3:0 Авангард (Краматорськ)
03.08.2019
Балкани (Зоря) 0:0 Металіст 1925 (Харків)
Миколаїв (Миколаїв) 1:1 Минай (Минай)
Чорноморець (Одеса) 3:1 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Оболонь Бровар (Київ) 2:2 Черкащина (Білозірря)
Кремінь (Кременчук) 1:0 Металург (Запоріжжя)
Інгулець (Петрове) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)
04.08.2019
Рух (Львів) 1:1 Волинь (Луцьк)
3 тур
10.08.2019
Металіст 1925 (Харків) 1:1 Рух (Львів)
Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Балкани (Зоря)
Металург (Запоріжжя) 0:2 Інгулець (Петрове)
Черкащина (Білозірря) 2:2 Кремінь (Кременчук)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 0:1 Оболонь Бровар (Київ)
Минай (Минай) 1:0 Чорноморець (Одеса)
Волинь (Луцьк) 3:2 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Авангард (Краматорськ) 3:1 Миколаїв (Миколаїв)
4 тур
17.08.2019
Балкани (Зоря) 4:0 Металург (Запоріжжя)
Металіст 1925 (Харків) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)
Миколаїв (Миколаїв) 3:2 Волинь (Луцьк)
Оболонь Бровар (Київ) 4:3 Минай (Минай)
Кремінь (Кременчук) 1:2 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Інгулець (Петрове) 1:0 Черкащина (Білозірря)
Рух (Львів) 2:1 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Чорноморець (Одеса) 0:1 Авангард (Краматорськ)
5 тур
22.08.2019
Черкащина (Білозірря) 3:0 Балкани (Зоря)
23.08.2019
Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Рух (Львів)
Металург (Запоріжжя) 1:4 Металіст 1925 (Харків)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:1 Інгулець (Петрове)
Минай (Минай) 3:1 Кремінь (Кременчук)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 1:1 Миколаїв (Миколаїв)
24.08.2019
Волинь (Луцьк) 3:2 Чорноморець (Одеса)
Авангард (Краматорськ) 1:1 Оболонь Бровар (Київ)
6 тур
31.08.2019
Балкани (Зоря) 0:0 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Металіст 1925 (Харків) 3:0 Черкащина (Білозірря)
Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Металург (Запоріжжя)
Чорноморець (Одеса) 3:2 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Оболонь Бровар (Київ) 0:0 Волинь (Луцьк)
Інгулець (Петрове) 1:1 Минай (Минай)
Рух (Львів) 4:1 Миколаїв (Миколаїв)
Кремінь (Кременчук) 1:1 Авангард (Краматорськ)
7 тур
04.09.2019
Металург (Запоріжжя) 0:1 Рух (Львів)
Черкащина (Білозірря) 1:2 Агробізнес (Волочиськ)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:2 Металіст 1925 (Харків)
Минай (Минай) 2:1 Балкани (Зоря)
Волинь (Луцьк) 3:0 Кремінь (Кременчук)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:2 Оболонь Бровар (Київ)
Миколаїв (Миколаїв) 0:0 Чорноморець (Одеса)
Авангард (Краматорськ) 2:1 Інгулець (Петрове)
8 тур
08.09.2019
Черкащина (Білозірря) 0:3 Металург (Запоріжжя)
Агробізнес (Волочиськ) 4:0 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Кремінь (Кременчук) 3:4 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Інгулець (Петрове) 0:0 Волинь (Луцьк)
Рух (Львів) 2:0 Чорноморець (Одеса)
Балкани (Зоря) 0:2 Авангард (Краматорськ)
9 тур
14.09.2019
Черкащина (Білозірря) 1:6 Рух (Львів)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:0 Металург (Запоріжжя)
Минай (Минай) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1 Інгулець (Петрове)
Миколаїв (Миколаїв) 6:2 Кремінь (Кременчук)
Чорноморець (Одеса) 0:1 Оболонь Бровар (Київ)
Авангард (Краматорськ) 0:1 Металіст 1925 (Харків)
15.09.2019
Волинь (Луцьк) 2:2 Балкани (Зоря)
10 тур
20.09.2019
Металург (Запоріжжя) 0:2 Минай (Минай)
Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Авангард (Краматорськ)
21.09.2019
Балкани (Зоря) 2:0 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Металіст 1925 (Харків) 2:0 Волинь (Луцьк)
Черкащина (Білозірря) 1:2 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Кремінь (Кременчук) 2:4 Чорноморець (Одеса)
Рух (Львів) 0:1 Оболонь Бровар (Київ)
22.09.2019
Інгулець (Петрове) 3:2 Миколаїв (Миколаїв)
11 тур
27.09.2019
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 2:3 Металіст 1925 (Харків)
28.09.2019
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) -:- Рух (Львів)
Авангард (Краматорськ) 1:0 Металург (Запоріжжя)
29.09.2019
Минай (Минай) -:- Черкащина (Білозірря)
Миколаїв (Миколаїв) 1:2 Балкани (Зоря)
Чорноморець (Одеса) 0:3 Інгулець (Петрове)
Волинь (Луцьк) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)
Оболонь Бровар (Київ) 1:0 Кремінь (Кременчук)
12 тур
05.10.2019
Черкащина (Білозірря) 1:2 Авангард (Краматорськ)
Агробізнес (Волочиськ) -:- Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) -:- Минай (Минай)
Балкани (Зоря) -:- Чорноморець (Одеса)
Металург (Запоріжжя) -:- Волинь (Луцьк)
Металіст 1925 (Харків) -:- Миколаїв (Миколаїв)
06.10.2019
Інгулець (Петрове) -:- Оболонь Бровар (Київ)
Рух (Львів) -:- Кремінь (Кременчук)
13 тур
12.10.2019
Авангард (Краматорськ) 1:1 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
14 тур
19.10.2019
Минай (Минай) 2:0 Авангард (Краматорськ)
15 тур
26.10.2019
Авангард (Краматорськ) 0:1 Рух (Львів)
16 тур
02.11.2019
Волинь (Луцьк) 2:1 Авангард (Краматорськ)
17 тур
09.11.2019
Авангард (Краматорськ) 2:0 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
18 тур
16.11.2019
Миколаїв (Миколаїв) -:- Авангард (Краматорськ)
19 тур
23.11.2019
Авангард (Краматорськ) -:- Чорноморець (Одеса)
20 тур
22.03.2020
Оболонь Бровар (Київ) -:- Авангард (Краматорськ)
21 тур
28.03.2020
Авангард (Краматорськ) -:- Кремінь (Кременчук)
22 тур
04.04.2020
Інгулець (Петрове) -:- Авангард (Краматорськ)
23 тур
12.04.2020
Авангард (Краматорськ) -:- Балкани (Зоря)
24 тур
17.04.2020
Металіст 1925 (Харків) -:- Авангард (Краматорськ)
25 тур
25.04.2020
Авангард (Краматорськ) -:- Агробізнес (Волочиськ)
26 тур
02.05.2020
Металург (Запоріжжя) -:- Авангард (Краматорськ)
27 тур
06.05.2020
Авангард (Краматорськ) -:- Черкащина (Білозірря)
28 тур
10.05.2020
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) -:- Авангард (Краматорськ)
29 тур
16.05.2020
Авангард (Краматорськ) -:- Минай (Минай)
30 тур
23.05.2020
Рух (Львів) -:- Авангард (Краматорськ)