Тури
1 тур
20.07.2018
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1 Балкани (Зоря)
21.07.2018
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:2 Суми (Суми)
Інгулець (Петрове) 2:4 Авангард (Краматорськ)
Рух (Вінники) 1:3 Дніпро-1 (Дніпро)
Колос (Ковалівка) 4:0 Кобра (Харків)
Миколаїв (Миколаїв) 0:0 Оболонь-Бровар (Київ)
22.07.2018
Зірка (Кропивницький) 0:2 Волинь (Луцьк)
Металіст 1925 (Харків) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)
2 тур
28.07.2018
Суми (Суми) 3:1 Зірка (Кропивницький)
Волинь (Луцьк) 2:0 Металіст 1925 (Харків)
Кобра (Харків) 0:2 Миколаїв (Миколаїв)
Балкани (Зоря) 0:0 Колос (Ковалівка)
Дніпро-1 (Дніпро) 6:0 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Інгулець (Петрове) 0:1 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
29.07.2018
Авангард (Краматорськ) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)
Оболонь-Бровар (Київ) 0:0 Рух (Вінники)
3 тур
03.08.2018
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1 Авангард (Краматорськ)
04.08.2018
Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Волинь (Луцьк)
Колос (Ковалівка) 0:0 Інгулець (Петрове)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 2:1 Оболонь-Бровар (Київ)
Зірка (Кропивницький) 0:2 Дніпро-1 (Дніпро)
Рух (Вінники) 2:1 Кобра (Харків)
05.08.2018
Миколаїв (Миколаїв) 2:1 Балкани (Зоря)
Металіст 1925 (Харків) 4:1 Суми (Суми)
4 тур
10.08.2018
Авангард (Краматорськ) 0:1 Волинь (Луцьк)
Суми (Суми) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1 Колос (Ковалівка)
11.08.2018
Балкани (Зоря) 2:1 Рух (Вінники)
Дніпро-1 (Дніпро) 0:2 Металіст 1925 (Харків)
Інгулець (Петрове) 2:0 Миколаїв (Миколаїв)
12.08.2018
Оболонь-Бровар (Київ) 1:0 Зірка (Кропивницький)
5 тур
17.08.2018
Миколаїв (Миколаїв) 1:0 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
18.08.2018
Колос (Ковалівка) 2:2 Авангард (Краматорськ)
Волинь (Луцьк) 3:0 Суми (Суми)
Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Дніпро-1 (Дніпро)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:0 Балкани (Зоря)
Рух (Вінники) 0:1 Інгулець (Петрове)
Металіст 1925 (Харків) 0:1 Оболонь-Бровар (Київ)
6 тур
26.08.2018
Кобра (Харків) -:- Металіст 1925 (Харків)
Авангард (Краматорськ) 6:0 Суми (Суми)
Балкани (Зоря) 3:0 Зірка (Кропивницький)
Колос (Ковалівка) 2:0 Миколаїв (Миколаїв)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 1:0 Рух (Вінники)
Інгулець (Петрове) 4:2 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Дніпро-1 (Дніпро) 5:0 Волинь (Луцьк)
27.08.2018
Оболонь-Бровар (Київ) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)
7 тур
31.08.2018
Суми (Суми) 0:4 Дніпро-1 (Дніпро)
01.09.2018
Агробізнес (Волочиськ) -:- Кобра (Харків)
Рух (Вінники) 0:2 Колос (Ковалівка)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 2:2 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Зірка (Кропивницький) 2:0 Інгулець (Петрове)
Миколаїв (Миколаїв) 0:0 Авангард (Краматорськ)
02.09.2018
Волинь (Луцьк) 2:4 Оболонь-Бровар (Київ)
Металіст 1925 (Харків) 3:0 Балкани (Зоря)
8 тур
08.09.2018
Колос (Ковалівка) 5:2 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Миколаїв (Миколаїв) 4:1 Рух (Вінники)
Оболонь-Бровар (Київ) 0:2 Суми (Суми)
Балкани (Зоря) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)
Інгулець (Петрове) 1:0 Металіст 1925 (Харків)
09.09.2018
Авангард (Краматорськ) 1:2 Дніпро-1 (Дніпро)
9 тур
15.09.2018
Дніпро-1 (Дніпро) 1:2 Оболонь-Бровар (Київ)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 0:1 Миколаїв (Миколаїв)
Рух (Вінники) 3:3 Авангард (Краматорськ)
Зірка (Кропивницький) 0:2 Колос (Ковалівка)
Металіст 1925 (Харків) 2:0 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
16.09.2018
Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Інгулець (Петрове)
Волинь (Луцьк) 4:2 Балкани (Зоря)
10 тур
21.09.2018
Миколаїв (Миколаїв) 3:1 Зірка (Кропивницький)
Балкани (Зоря) 1:1 Суми (Суми)
22.09.2018
Колос (Ковалівка) 0:0 Металіст 1925 (Харків)
23.09.2018
Рух (Вінники) 0:0 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Оболонь-Бровар (Київ) 0:1 Авангард (Краматорськ)
Інгулець (Петрове) 1:1 Волинь (Луцьк)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)
11 тур
30.09.2018
Зірка (Кропивницький) 0:2 Рух (Вінники)
Агробізнес (Волочиськ) 0:3 Колос (Ковалівка)
Дніпро-1 (Дніпро) 3:0 Балкани (Зоря)
Суми (Суми) 0:1 Інгулець (Петрове)
Металіст 1925 (Харків) 1:0 Миколаїв (Миколаїв)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:1 Авангард (Краматорськ)
01.10.2018
Волинь (Луцьк) 1:0 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
12 тур
06.10.2018
Інгулець (Петрове) 1:2 Дніпро-1 (Дніпро)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 1:1 Суми (Суми)
Колос (Ковалівка) 1:1 Волинь (Луцьк)
Миколаїв (Миколаїв) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)
Рух (Вінники) 1:1 Металіст 1925 (Харків)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:0 Зірка (Кропивницький)
Балкани (Зоря) 1:1 Оболонь-Бровар (Київ)
13 тур
13.10.2018
Металіст 1925 (Харків) 2:1 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Рух (Вінники)
Волинь (Луцьк) 1:0 Миколаїв (Миколаїв)
Суми (Суми) 0:6 Колос (Ковалівка)
Дніпро-1 (Дніпро) 2:1 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Оболонь-Бровар (Київ) 1:1 Інгулець (Петрове)
Зірка (Кропивницький) 1:5 Авангард (Краматорськ)
14 тур
19.10.2018
Миколаїв (Миколаїв) 1:1 Суми (Суми)
20.10.2018
Колос (Ковалівка) 1:1 Дніпро-1 (Дніпро)
Рух (Вінники) 1:3 Волинь (Луцьк)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)
Зірка (Кропивницький) 0:3 Металіст 1925 (Харків)
Авангард (Краматорськ) 1:2 Балкани (Зоря)
21.10.2018
Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1 Оболонь-Бровар (Київ)
15 тур
26.10.2018
Дніпро-1 (Дніпро) 4:0 Миколаїв (Миколаїв)
27.10.2018
Агробізнес (Волочиськ) 5:0 Зірка (Кропивницький)
Волинь (Луцьк) 5:3 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Суми (Суми) 0:1 Рух (Вінники)
Балкани (Зоря) 1:2 Інгулець (Петрове)
Металіст 1925 (Харків) 1:0 Авангард (Краматорськ)
28.10.2018
Оболонь-Бровар (Київ) 1:1 Колос (Ковалівка)
16 тур
03.11.2018
Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Металіст 1925 (Харків)
Волинь (Луцьк) 3:1 Зірка (Кропивницький)
Суми (Суми) 2:2 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Балкани (Зоря) 3:2 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Авангард (Краматорськ) 3:1 Інгулець (Петрове)
04.11.2018
Дніпро-1 (Дніпро) 3:0 Рух (Вінники)
Оболонь-Бровар (Київ) 2:1 Миколаїв (Миколаїв)
17 тур
10.11.2018
Прикарпаття (Івано-Франківськ) -:- Інгулець (Петрове)
Колос (Ковалівка) -:- Балкани (Зоря)
Рух (Вінники) -:- Оболонь-Бровар (Київ)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) -:- Дніпро-1 (Дніпро)
Зірка (Кропивницький) -:- Суми (Суми)
Металіст 1925 (Харків) -:- Волинь (Луцьк)
Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Авангард (Краматорськ)
18 тур
17.11.2018
Інгулець (Петрове) -:- Колос (Ковалівка)
Волинь (Луцьк) -:- Агробізнес (Волочиськ)
Суми (Суми) -:- Металіст 1925 (Харків)
Дніпро-1 (Дніпро) -:- Зірка (Кропивницький)
Оболонь-Бровар (Київ) -:- Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Балкани (Зоря) -:- Миколаїв (Миколаїв)
Авангард (Краматорськ) -:- Прикарпаття (Івано-Франківськ)
19 тур
24.03.2019
Волинь (Луцьк) -:- Авангард (Краматорськ)
Колос (Ковалівка) -:- Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Миколаїв (Миколаїв) -:- Інгулець (Петрове)
Рух (Вінники) -:- Балкани (Зоря)
Зірка (Кропивницький) -:- Оболонь-Бровар (Київ)
Металіст 1925 (Харків) -:- Дніпро-1 (Дніпро)
Агробізнес (Волочиськ) -:- Суми (Суми)
20 тур
31.03.2019
Інгулець (Петрове) -:- Рух (Вінники)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) -:- Миколаїв (Миколаїв)
Суми (Суми) -:- Волинь (Луцьк)
Дніпро-1 (Дніпро) -:- Агробізнес (Волочиськ)
Оболонь-Бровар (Київ) -:- Металіст 1925 (Харків)
Балкани (Зоря) -:- Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Авангард (Краматорськ) -:- Колос (Ковалівка)
21 тур
06.04.2019
Суми (Суми) -:- Авангард (Краматорськ)
Миколаїв (Миколаїв) -:- Колос (Ковалівка)
Рух (Вінники) -:- Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) -:- Інгулець (Петрове)
Зірка (Кропивницький) -:- Балкани (Зоря)
Волинь (Луцьк) -:- Дніпро-1 (Дніпро)
17.04.2019
Металіст 1925 (Харків) -:- Інгулець (Петрове)
22 тур
13.04.2019
Авангард (Краматорськ) -:- Миколаїв (Миколаїв)
Інгулець (Петрове) -:- Зірка (Кропивницький)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) -:- Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Колос (Ковалівка) -:- Рух (Вінники)
Дніпро-1 (Дніпро) -:- Суми (Суми)
Оболонь-Бровар (Київ) -:- Волинь (Луцьк)
Балкани (Зоря) -:- Металіст 1925 (Харків)
23 тур
17.04.2019
Дніпро-1 (Дніпро) -:- Авангард (Краматорськ)
Рух (Вінники) -:- Миколаїв (Миколаїв)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) -:- Колос (Ковалівка)
Зірка (Кропивницький) -:- Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Агробізнес (Волочиськ) -:- Балкани (Зоря)
Суми (Суми) -:- Оболонь-Бровар (Київ)
24 тур
21.04.2019
Авангард (Краматорськ) -:- Рух (Вінники)
Інгулець (Петрове) -:- Агробізнес (Волочиськ)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) -:- Металіст 1925 (Харків)
Колос (Ковалівка) -:- Зірка (Кропивницький)
Миколаїв (Миколаїв) -:- Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Оболонь-Бровар (Київ) -:- Дніпро-1 (Дніпро)
Балкани (Зоря) -:- Волинь (Луцьк)
25 тур
26.04.2019
Авангард (Краматорськ) -:- Оболонь-Бровар (Київ)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) -:- Рух (Вінники)
Зірка (Кропивницький) -:- Миколаїв (Миколаїв)
Металіст 1925 (Харків) -:- Колос (Ковалівка)
Агробізнес (Волочиськ) -:- Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Волинь (Луцьк) -:- Інгулець (Петрове)
Суми (Суми) -:- Балкани (Зоря)
26 тур
01.05.2019
Авангард (Краматорськ) -:- Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Інгулець (Петрове) -:- Суми (Суми)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) -:- Волинь (Луцьк)
Колос (Ковалівка) -:- Агробізнес (Волочиськ)
Миколаїв (Миколаїв) -:- Металіст 1925 (Харків)
Рух (Вінники) -:- Зірка (Кропивницький)
Балкани (Зоря) -:- Дніпро-1 (Дніпро)
27 тур
05.05.2019
Зірка (Кропивницький) -:- Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Металіст 1925 (Харків) -:- Рух (Вінники)
Агробізнес (Волочиськ) -:- Миколаїв (Миколаїв)
Волинь (Луцьк) -:- Колос (Ковалівка)
Суми (Суми) -:- Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Дніпро-1 (Дніпро) -:- Інгулець (Петрове)
Оболонь-Бровар (Київ) -:- Балкани (Зоря)
28 тур
11.05.2019
Авангард (Краматорськ) -:- Зірка (Кропивницький)
Інгулець (Петрове) -:- Оболонь-Бровар (Київ)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) -:- Дніпро-1 (Дніпро)
Колос (Ковалівка) -:- Суми (Суми)
Миколаїв (Миколаїв) -:- Волинь (Луцьк)
Рух (Вінники) -:- Агробізнес (Волочиськ)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) -:- Металіст 1925 (Харків)
29 тур
19.05.2019
Балкани (Зоря) -:- Авангард (Краматорськ)
Металіст 1925 (Харків) -:- Зірка (Кропивницький)
Агробізнес (Волочиськ) -:- Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Волинь (Луцьк) -:- Рух (Вінники)
Суми (Суми) -:- Миколаїв (Миколаїв)
Дніпро-1 (Дніпро) -:- Колос (Ковалівка)
Оболонь-Бровар (Київ) -:- Прикарпаття (Івано-Франківськ)
30 тур
25.05.2019
Авангард (Краматорськ) -:- Металіст 1925 (Харків)
Інгулець (Петрове) -:- Балкани (Зоря)
Колос (Ковалівка) -:- Оболонь-Бровар (Київ)
Миколаїв (Миколаїв) -:- Дніпро-1 (Дніпро)
Рух (Вінники) -:- Суми (Суми)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) -:- Волинь (Луцьк)
Зірка (Кропивницький) -:- Агробізнес (Волочиськ)