Дніпро - Авангард. Звіт
25.01.2019 16:04

24 лютого Авангард на виїзді зустрічався з ФК Дніпро

Традиційно для зимових зборів Авангард провів черговий спаринг двома складами. У першому матчі Авангард розпочав гру по бойовому, відкривши рахунок вже на 3 хвилині. За підсумком наша команда одержала перемогу з рахунком 2-4. У другому матчі команди розійшлися нічією 1-1. Пропустивши на початку першого тайму Авангард був вимушений відіграватися, та краматорчанам вдалося забити 1 м'яч.

Головний тренер Олександр Косевич задіяв у грі просмотових гравців, а також юнаків з Авангарду U-19.

На цьому зборі у нашої команди залановані ще 2 товариські гри.

Матч №1.

«Дніпро» - «Авангард» - 2:4

«Дніпро»: Макарівський (В), Сидоренко, Горілий, Нечістенко, Бондар, Джуміга, Бандурин (К), Мухін, Кожушко, Карповський (Сорока, 46), Михайленко.

«Авангард»: Денчук (В) (Беліменко,46), Бобак, Шевцов (Каторкін,73), Пріхна, Ульянов (Літвін, 46), Копилов, Полюлях, Биковський (Владимиров, 61), Скоблов, Кушнаренко (Моїсеєнко, 46), Собко (К).

Голи: Михайленко (21), Кожушко (63) - Биковський (3, 41), Скоблов (34), Бандурин (56, автогол).