Солдатенко: на "Авангард" очікує складний старт навесні
27.01.2019 20:24
Вадим Солдатенко, отримавший нагороду найкращого воротаря турніру на Меморіалі Макарова, одразу після фінального матчу відповів на питання прес-служби ПФЛ

- Вадиме, поділіться враженнями від завоювання особистого призу на Меморіалі Макарова, який є найважливішим трофеєм змагань, і перемоги на турнірі?

- Завжди дуже приємно перемагати, не важливо в товариському матчі чи офіційному турнірі. Конкретно до Меморіалу Макарова не готувалися. Деякі футболісти тренувалися, інші відновлювалися після напружених змагань. Вважаю, що перемогли завдяки характеру, самовіддачі, індивідуальної майстерності. Хлопці в чудовому настрої повернуться в розташування своїх клубів, де готуватимуться до продовження весняної частини сезону.

- Ви виходили на поле з капітанською пов'язкою. Для вас це дуже важливо?

- Звісно, дуже приємно, коли тренер довіряє капітанську пов'язку. На цьому турнірі обидва воротарі були капітанами, спочатку грали по тайму. Потім пов'язка вже не передавалася.

- Олександр Косевич відвідав перші два матчі. Це вас ще більше надихало?

- Розмовляли з тренером за день до турніру. Налаштовував нас лише на позитив. Говорив, щоб назад без перемоги не поверталися (посміхається).

- Напевно, перебуватимете у кращій формі, ніж партнери по “Авангарду”, які тільки розпочали свою  підготовку?

- Хлопці з команди вже зібралися на базі, провели декілька тренувань. У студентській збірній набирали форму через матчі, особливих тренувань тут не було. Ми більше відпочивали, адже грали майже кожного дня, тому необхідно було встигнути відновитися. Їздили в місто, тренер повів нас у театр, в боулінг. Мали можливість зарядитися позитивними емоціями.

- Чого очікуєте від весняної частини сезону? “Авангарду” буде досить непросто у такій конкуренції, враховуючи складний календар.

- Дійсно, очікуємо на дуже напружені і складні матчі. Розпочинаємо на виїзді проти “Волині”, потім зіграємо з “Колосом”. У нас завдання перемагати у кожному матчі, не дивлячись на статус суперника. Рухаємося поступово. Для нас головне здобути позитивний результат у кожному наступному матчі. Звісно, хочеться підвищитися у класі, але не забігаємо наперед. Час все розставить на свої місця.

Матеріал з сайту ПФЛ

Відеоверсія інтервью: