«Авангард» U-13 - переможець «KUBOK AZOV SEA 2020» в Бердянську!
21.08.2020 21:00

«Авангард» U-13 - переможець всеукраїнського турніру в Бердянську!

З 17 по 20 серпня 2020 у місті Бердянськ пройшов турнір «KUBOK AZOV SEA 2020»

Всього в турнірі взяли участь 10 команд з 5 областей: Запорізької, Донецької, Харківської, Полтавської та Дніпропетровської.

У перший день наші хлопці зустрілися з командою «ФК Маріуполь-1», гра була рівною, з небезпечними моментами у тих і в інших воріт. Після тривалої дороги, в саму спеку наші хлопці змогли зібратися і проявити характер. Від воріт до воріт гол забив наш захисник Данило Бойко. Наші хлопці виграли 1: 0. В той момент хлопці з обох команд ще не знали про те, що через 3 дня зустрінуться в фіналі.

Другий день. Дві гри поспіль о 13.00 та 14.00. «Авангард» - «ДЮСШ Курахово» 1:0. Гол забив Назар Саракуца. «Авангард» - «Гірник» (Кривий Ріг) 4:0. Голи: Назар Саракуца, Всеволод Литвиненко, Ярослав Савченко, Ян Скотаренко.

Третій день. «Авангард» - «ДЮСШ 2008» (Бердянськ) - впевнена перемога 4:0. Голи: Ян Скотаренко (2), Микола Гетьман, Ілля Лук'янченко.

Виходимо з групи з першого місця, за підсумками трьох ігрових днів набираємо 12 очей, на нашому рахунку 12 забитих і 0 пропущених м'ячів! Попереду важливий і відповідальний четвертий день турніру!

Півфінал: «Авангард» - «Ягуар» (Кременчук) 2:0. Голи: Микола Гетьман, Назар Саракуца.

Ми в фіналі! «Авангард» - ФК «Маріуполь-1». Основний час не виявив переможця - 0:0. Знову лотерея — серія пенальті. З 3 ударів забиваємо 3 - Всеволод Литвиненко, Назар Саракуца і Ян Скотаренко! Команда суперника забила двічі — наш воротар Ілля Гринчак відбив перший удар!

За підсумками «Кращим гравцем турніру» визнаний Микола Гетьман!

Таким чином наші хлопці 2008 р.н. здобули 2 перемоги на 2 всеукраїнських турнірах з різницею в 10 днів!

Вітаємо наших хлопців!

Так тримати! Відмінний початок сезону і хороша підготовка до майбутнього Чемпіонату Донецької області!

Пресслужба ФК «Авангард»