Ласкаво просимо, Ігоре Олександровичу!
11.08.2020 16:45

Ігор Коротецький - новий тренер Академії ФК «Авангард»!

Ігор Коротецький, який раніше виступав у складі першої команди «Авангарду», очолив команду «Авангард» U-15 (діти 2006 р.н.), яка вже на початку вересня розпочне виступи у Вищій лізі Юнацького чемпіонату України. Раніше Коротецький працював помічником тренера в команді «Авангард-2».

Біографія:

Ігор Коротецький народився 13 вересня 1987 року в Харкові.

Одружений, виховує двох дочок.

Є випускном Академії ФК «Шахтар» Донецьк.

На професійному рівні виступав за команди «Шахтар-2» (Донецьк), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Зоря» (Луганськ), ФК «Маріуполь», «Металург» (Донецьк), «Металург» (Запоріжжя), « Говерла »(Ужгород),« Ахал »(Туркменістан),« Геліос »(Харків),« Авангард »(Краматорськ), азербайджанські клуби« Капяз »і« Саба ».

Також з 2003 по 2008 рік виступав за юнацькі збірні України - U-17, U-19 і U-21.

В інтерв'ю прес-службі ФК «Авангард» тренер заявив, що в своїй тренерській кар'єрі хоче попрацювати на високому професійному рівні, але на даному етапі вважає своїм головним завданням виховання футболістів для першої команди і в цілому структури ФК «Авангард», до чого він докладе максимум зусиль.

«Чи готові ми до виступів у Вищій лізі ДЮФЛ? Поки нічого не хочеться загадувати, результати скажуть самі за себе. Але я думаю, що все вийде, завдяки тому, що в нас є чіткий план, що, як і для чого нам потрібно робити» - розповів Ігор Коротецький.

Бажаємо успіху на новій посаді і успіхів у тренерській діяльності!

Пресслужба ФК «Авангард»