Владислав Дворовенко: Матч у Запоріжжі буде цікавим!
22.07.2020 15:15

23-річний Владислав Дворовенко, яикй дебютував за наш клуб у матчі з «Агробізнесом» відповів на запитання клубної пресслужби:

- Розкажи про свій футбольний шлях.

- Я народився в місті Вінниця, там і починав свій футбольний шлях у місцевій ДЮСШ. Пізніше надійшла пропозиція переїхати до Львова і продовжувати грати в академії ФК «Карпати».

Після цього, коли вже потрібно було переходити до дорослого футболу у мене з'явилася пропозиція виїхати до Молдови, а саме в «Веріс» Кишинів, де я пробув пів року, після чого, на жаль клуб припинив своє існування. Звісно, мені довелося повернутися додому, до того ж мені необхідно було відновитися після травми. Потрібно було набирати форму, і я залишився вдома, граючи в чемпіонаті серед аматорів. Відігравши там 2 роки, я поїхав грати в Польщу, в команду Третьої ліги «Полонія».

Коли завершилася дія контракту, надійшла пропозиція виступати у другій лізі чемпіонату України, у вінницькій «Ниві», на що тоді я погодився і виступав за команду з початку минулого сезону і до початку карантину. Після цього з'явився варіант з «Авангардом», і я погодився переїхати до Краматорську.

- Завдяки чому прийняв рішення підписати контракт?

- Я прийняв рішення підписати контракт, тому що «Авангард» у турнирному становищі знаходиться дуже близько до команд, які ведуть боротьбу за вихід в Прем'єр-Лігу, причому не поступається нікому по грі, і може обіграти будь-якого суперника. Насправді, підписав контракт, довго не замислюючись.

- Ти вже зіграв за «Авангард» в матчі з «Агробізнесом». Як оцінюєш свою гру?

- Так, вийшов на поле в матчі з «Агробізнесом». Радий, що дебютував у Першій лізі України. Що стосується моєї гри, мені складно оцінювати, напевно це повинні робити тренери та вболівальники.

- На якій позиції на полі тобі найбільш комфортно грати?

На позиції лівого захисника, це моя рідна позиція.

- Що думаєш про майбутнього суперника? Яким буде матч в Запоріжжі?

Матч у Запоріжжі буде цікавим, нам треба набирати свої очки, щоб піднятися якомога вище в турнірній таблиці, але і «Металург» теж буде віддавати всі сили в цій грі, щоб уникнути вильоту у Другу лігу. Виходячи з цього впевнений, гра буде дуже непростою, до того ж суперник буде грати на своєму стадіоні.

- Пару слів для наших уболівальників.

- Уболівальникам хочу побажати, щоб вищі органи якнайшвидше дозволили їм відвідувати стадіони. Тоді вони будуть приходити та щиро нас підтримувати та мотивувати. Ми, у свою чергу, будемо віддавати всі сили на полі, адже ми насамперед граємо для них!

Пресслужба ФК «Авангард»