Краматорчанин Нехтій: -Хороший суперник, відмінний стадіон. Гра повинна бути цікавою!
13.07.2020 14:00

Краматорчанин Владислав Нехтій поділився своїми очікуваннями від матчу з «Металістом-1925»

- Має бути дуже важкий матч. Втім, як і будь-який інший. Готуємося дуже серйозно. Хороший суперник, відмінний стадіон. Гра повинна бути цікавою. Шкода, що матч пройде без уболівальників.

- У двох попередніх матчах команда проявляла характер, показувала, що вміє грати та забивати. Чи зможете так зіграти в Харкові з перших хвилин?

- Так, дійсно характер у нашої команди є. Але якщо дивитися всі ігри які ми зіграли після карантину, у нас було дуже багато моментів для взяття воріт, і можна було спокійно догравати зустрічі. Десь не щастило. І в підсумку дійсно доводилося проявляти характер, щоб набирати очки. Сьогодні виїжджаємо на гру, ввечері теоретичне заняття, розберемо суперника і тренерський штаб дасть установку, як діяти в цій грі.

- Що можеш сказати про суперника?

- Суперник хороший, грає в комбінаційний футбол. Знаходиться у верхній частині турнірної таблиці. Гра обіцяє бути цікавою.

- Як вважаєш, «Металіст 1925» - претендент на підвищення в класі?

- Оскільки команда йде серед лідерів, я думаю так, претендент.

- Коли забивали 3 м'яч «Балканам», ти подавав на саме на Кирієнко, або просто «вантажив» м'яч в карний майданчик?

- У цій атаці я подавав саме на Кирієнко, тому що ми знаємо, що він добре грає головою.

- Ти вже пів року в команді після повернення. Чим відрізняється цей «Авангард», від того, за який ти виступав раніше?

- Я вже говорив, що багато що змінилося. Олександр Олександрович Косевич виконав величезну роботу в команді.

- «Авангард» на 8-му місці, але при цьому відрив від першої трійки зовсім невеликий. Як вважаєш, що необхідно покращувати в командній грі, щоб бути в лідерах?

- У нас не стоїть завдання в цьому сезоні підвищитися в класі. Але все ж поборотися ще можемо! Ми пізніше за всіх відновили тренування. І до того ж ігри на 4-5 день, це важко в плані фізичного стану. Через це допускаємо непотрібні помилки. Після ігор ми проводимо теоретичні заняття, де тренери нам вказують на помилки, що б надалі ми їх не допускали. А покращувати командну гру треба в міжсезоння, де буде більше часу для тренувань, ніж зараз, коли ігри проходять дуже часто.

Пресслужба ФК «Авангард»