Гольова нічия з Балканами! Звіт + відеоогляд (оновлюється)
11.07.2020 09:50

10 липня на стадіоні «Авангард» в Краматорську відбувся матч 23 туру Першої ліги України, в якій зустрілися «Авангард» і «Балкани»

Матч завершився з рахунком 3-3, «Авангард» двічі, проявивши характер відігрувався у ході зустрічі.

Гра, як і всі матчі 23 туру пройшла без глядачів, через карантинні обмеження, пов'язані з недопущенням поширення COVID-19.

На матч з «Балканами» «Авангард» вийшов в складі, який дещо відрізнявся від того, в якому команда виходила на поле в 3 попередніх матчах.

Замість Ігоря Кірієнко на полі з'явився капітан Віталій Собко, який зайняв на поле місце правого вінгера, а Іван Матяж, який грав на цій позиції раніше, виступив в ролі центрфорварда.  Також замість захисників Романа Мірошника та Максима Воробєя на полі з'явилися Ілля Брюхов і Андрій Дедяєв відповідно.

Обом командам необхідно було реабілітуватися після програних матчів в попередньому турі Першої ліги.

Варто віддати належне обом колективам, кожен з яких хотів виграти і мав шанси для цього, але саме краматорська команда була фаворитом матчу, про що говорила і статистика особистих зустрічей, і становище команд у турнірній таблиці.

Вже на початку зустрічі господарі мали можливість відкрити рахунок - після затяжної позиційної атаки Юрій Сеницкий пробивав по воротах, але забити не вдалося, що на 20 хвилині зробили гості. Микита Полюлях в своєму карному майданчику порушив на Луїсі Фернандо, а з 11-метрів точним був Платунов - 0-1. Вже через 3 хвилини нашій команді вдалося відігратися, Владислав Нехтій пройшов до воріт суперника, перед якими його збив воротар «Балкан» Богдан Лободров. Тут, як і в матчі з «Кременем» точним виявився Олексій Лобов - (1-1). До слова, це вже 3 гол Олексія Лобова в 4 матчах цього року.

На 29 хвилині матчу, Владислав Савін, кинувшись в підкат отримав травму коліна, і був замінений на Кірієнко, який двічі вніс свою лепту в фінальний результат матчу.

Зовсім скоро, на 31 хвилині господарі вийшли вперед - Кирієнко поборовся за м'яч біля карного майданчика суперника, віддав на Нехтія, який в свою чергу перевів м'яч на Собко.  Кращий асистент першої ліги прострілив на Матяжа, який відправив м'яч у сітку воріт Лободрова (2-1).

Після першого тайму «Авангард» вів у рахунку 2-1.

На початку другого тайму гості зуміли вийти вперед, після двох виходів «один на один» з голкіпером краматорчан.  Зрівняв рахунок Луїс Фернандо (2-2), а Дмитро Болокан вивів свою команду вперед (2-3).

«Авангарду» нічого не залишалося, як швидко зрівняти рахунок, аби здобути можливість вийти вперед, але забили 3 гол наші футболісти вже в доданий час - Владислав Нехтій подав м'яч, а Ігор Кирієнко поборовся з Ігорем Юречко, який переправив м'яч у свої ворота - (3-3).

Набираємо 1 очко та рухаємося далі!

Наступний матч «Авангард» проведе проти «Металіста 1925», 14 липня на ОСК «Металіст» у Харкові. Матч транслюватиме телеканал Футбол 1. Початок о 19:00.

«Авангард» (Краматорськ) - «Балкани» (Зоря) 3-3.

Голи: Платунов (пенальті), 20хв. (0-1), Лобов (пенальті), 23 хв. (1-1), Матяж, 31 хв. (2-1), Де Олівейра Б., 54 хв. (2-2), Балакан, 62 хв. (2-3), Юречко (автогол), 90+5 хв. (3-3)

«Авангард»: Денчук (В), Сухаров, Брюхов, Савін (Кірієнко, 28), Дедяєв (Таранда, 72), Полюлях (Цибульник, 79), Сеницький, Лобов, Собко (К) (Долинський, 55), Нехтій, Матяж (Мурза, 65).