Простої гри не буде!
08.07.2020 16:30

Артур Мурза, який в матчі з «Інгульцем» забив дебютний м'яч за «Авангард», поділився своїми очікуваннями напередодні матчу з «Балканами»

- Артур, в матчі з «Інгульцем» ти відзначився дебютним голом за «Авангард». Опиши свої емоції.

- Я дуже радий, що мені вдалося відзначитися! Але в першу чергу я болію за командний результат, тому, коли забив, думав не про радощі, а про те, як зрівняти рахунок. Шкода, що нам цього не вдалося, хоча ми були дуже близькі. Я пишаюся нашою командою, характером і самовіддачею.

- Як вважаєш, чого не вистачило «Авангарду» в цій грі і над чим потрібно працювати виходячи з результату і того, як складався матч?

- Я думаю, що за структурою гри ми не програли і гра була досить рівною. Але все вирішили мікро моменти, в якихось ситуаціях не вистачило концентрації. Ми будемо працювати, щоб виключити помилки і більше їх не допускати.

- Як готуєтеся і настроюєтеся на гру з «Балканами»?

- У хорошій атмосфері і з бойовим настроєм готуємося до гри з «Балканами». Налаштовуємося тільки на позитивний результат і все для цього зробимо!

- На чому тренер в даний момент акцентує увагу?

- Олександре Олександровичу акцентує увагу на якіснiй підготовку, щоб все підійшли з максимальною готовністю в гру. Проведемо теоретичні заняття, щоб більш детально дізнатися суперника.

- Що можеш сказати про майбутнього суперника?

- Можу сказати, що простої гри не буде, команда бойова і вміє грати і створювати гольові моменти.

Пресслужба ФК «Авангард»