Авангард перемагає Кремінь! Звіт про матч + відеоогляд
30.06.2020 14:30

29 червня в Краматорську на стадіоні «Авангард» відбувся матч 21 туру Першої ліги України, в якій зустрілися місцевий «Авангард» і команда з Кременчука - «Кремінь»

Перемогу з рахунком 1-0, завдяки єдиному голу Олексія Лобова здобула краматорська команда.

Напередодні матчу команди пройшли планове тестування на коронавірус. На щастя, всі гравці, тренери та персонал обох команд отримали негативні результати аналізів. Вiдзначимо, тестування на коронавірус всі професійні команди України проходять кожні 2 тижні.

Вже безпосередньо в день матчу по приїзду на стадіон команди пройшли температурний скриніг, який показав, що температура тіла у всіх учасників матчу в нормі.

«Авангард» безумовно підходив до матчу в якості фаворита, так як команда Олександра Косевича до гри розташовувалася на 8 місці, а відрив від лідерів чемпіонату був мінімальним, в той час, як гості, розташовані на 13 місці, ведуть боротьбу за збереження прописки в Першій лізі.

Вже з перших хвилин господарі взяли гру під свій контроль і провели декілька атак, які завершилися ударами по воротах, але реалізації не було. Рахунок краматорчанам вдалося відкрити на 17 хвилині. Владислав Нехтій заробив пенальті, який упевнено реалізував Олексій Лобов.

Але це був не останній пенальті в матчі, на 34 хвилині, Ігор Кірієнко, який сам і заробив «11-метровий удар», пробив в штангу, а вже наприкінці гри на 89 хвилині Денис Долинський заробив третій пенальті. Віталій Собко, який підійшов до «точки» пробив вище воріт. Незважаючи на невдачу краматорчани зберегли рахунок до завершення гри і стали переможцями матчу.

Перемогу можна вважати невипадковою і абсолютно заслуженою, так як безліч небезпечних моментів по ходу матчу мали гравці атаки краматорського клубу - Нехтій, Матяж, Кірієнко, Лобов і Собко, а команда володіла перевагою впродовж обох таймів. На щастя голкіпер господарів Артур Денчук зберіг ворота «сухими», завдяки чому одного забитого м'яча вистачило для перемоги нашої команди.

Вітаємо команду і вболівальників з перемогою!

Наступний матч «Авангард» проведе на виїзді з «Інгульцем» 4 липня.

«Авангард» (Краматорськ) - «Кремінь» (Кременчук) 1-0.

Гол: Лобов, 17 хв.

«Авангард»: Денчук (В), Сухаров, Мірошник (К), Савін, Воробєй (Мурза, 76), Полюлях (Собко, 69), Сеницький, Нехтій, Матяж (Цибульник, 82), Лобов, (Долинський, 86) , Кірієнко (Дедяєв, 59).