Едуард Сухомлин: Працювати, доводити, та приносити користь команді!
27.06.2020 21:55

Новачок «Авангарду» Едуард Сухомлин, який підписав контракт з клубом, і був заявлений за нашу команду для виступів у Першій лізі України розповідає про себе, майбутнього суперника, і завданнях, які ставить перед собою в новому клубі

- Давай почнемо зі знайомства. Розкажи про свій футбольний шлях, де ти починав грати, і де виступав до «Авангарду»?

- Футбольний шлях я починав в Харкові, в спортивному училищі, а по закінченню школи потрапив в структуру Луганській Зорі, пробув там 3 роки, граючи за молодіжний склад і після цього поїхав в Ужгород на той момент у клуб Другої ліги, а зараз вже всім відому команду «Минай». Там я прибув всього пів року і зовсім не грав.

- Завдяки чому відбувся твій перехід в наш клуб? Про що вже спілкувалися з тренером?

- Тут грав мій друг Владислав Ємець. Завдяки йому мені вдалося познайомитися з Олександром Олександровичем, вийшло домовитися про приїзд на перегляд, так власне і відбувся перехід. З тренером спілкувалися з приводу моєї позиції на полі, він дізнавався де мені зручно грати і розповів на якій позиції планує мене використовувати.

- Як тобі в «Авангарді»? Вже освоївся у новій команді?

- У команді вже освоївся, колектив прийняв відмінно, можливо допомогло те, що деяких хлопців я вже знав.

- Які цілі ставиш перед собою?

- Цілі ставлю максимальні, потрібно багато працювати, доводити що гідний грати в основному складі та приносити користь команді.

- Що можеш сказати про майбутнього суперника? Як готуєтеся до гри?

- Гра буде складною, тому що суперник бореться за те, щоб зберегти прописку в Першій лізі. Їм дуже потрібні 3 очки, але і ми дуже хочемо виграти, особливо після втраченої перемоги в Києві. Готуємося у звичайному режимі, вивчаємо сильні й слабкі сторони суперника.

- На якій позиції на полі ти відчуваєш себе найбільш комфортно?

- Я завжди грав на позиції опорного півзахисника, вона для мене найбільш комфортна.

- Пару слів для наших уболівальників.

- Уболівальникам хотілося б побажати здоров'я, у цей, нелегкий для всіх нас, час. Потрібно всім разом пережити цей період. Команді дуже не вистачає їх. Всі скучили за атмосферою, яку вони створювали на стадіоні. Але ми впевнені, що вони переживають і вболівають за нас перед екранами телевізорів.

ВБОЛІВАЙТЕ ЗА АВАНГАРД ON-LINE!

Пресслужба ФК «Авангард»