Олександр Косевич: будемо набирати оптимальну форму вже в офіційних матчах
16.06.2020 16:30

Головний тренер ФК «Авангард» Олександр Косевич про дограванні Першої ліги 2019/20:

- Ми сама законослухняна команда, яка виконала всі рекомендації і відповідала всім рішенням Ради ліг ПФЛ та Виконкому УАФ. Відповідно ми тільки на цьому тижні приступили до тренувань і здачі тестів. До гри залишається трохи часу. Спочатку все повинно було плануватися так, щоб всі клуби готувалися в рівних умовах, а вийшло що у нас на підготовку усього тиждень. Виходячи з цього все складається так, що ми будемо набирати оптимальну форму і кондиції вже в офіційних матчах.

- Чому, на ваш погляд, клуби опинилися в нерівних умовах?

- На мою думку це сталося в результаті неправильної роботи вищіх футбольних органів. Такі клуби як «Авангард», «Кремінь», «Миколаїв», «Балкани», виконували вимоги ПФЛ і прислухалися до рекомендацій КМУ та МОЗ, а інші в цей час зібрали команди і готувалися. Звісно, вони в кращій ситуації, а у нас практично немає часу на підготовку. Що-ж, зараз нам нічого не залишається як готуватися до матчів і все доводити на полі.

- Чим команда буде займатися в найближчі дні?

- В цілому все йде за планом, готуємося до гри з «Оболонню Бровар» на 24 червня, так як кияни, які наполягали на вирішенні результату чемпіонату за спортивним принципом, в результаті відмовили нам у перенесенні гри. Для того, щоб в ситуації, що склалася підготувати команду, необхідно, як мінімум два тижні, але головне, щоб футболісти були здорові, і не постраждали через травми. До першого офіційного матчу в 2020 році ми плануємо провести дві контрольні гри, за підсумками яких будемо формувати основний склад.

Пресслужба ФК «Авангард»