Позиція ФК "Авангард" щодо подальшої долі Чемпіонатів ПФЛ з футболу
21.05.2020 17:23

Сьогодні в Києві на «Оболонь-Арені» пройшла Рада ліг ПФЛ

Директор ФК «Авангард» Андрій Безсонний проголосував проти продовження Чемпіонатів Першої та Другої ліг сезону 2019/20.

Свою позицію, яка є офіційною позицією клубу він пояснив наступним чином:

«У нараді з почесним президентом клубу Максимом Єфімовим та головним тренером Олександром Косевичем ми прийшли до спільної думки, що в ситуації, що склалася ми не бачимо сенсу грати при порожніх трибунах тільки для того, щоб визначити положення команд в турнірній таблиці.

Наша робота полягає в тому, щоб грати для наших уболівальників і радувати їх своїми показниками.

Якби Кабінет Міністрів України дозволив уболівальникам відвідувати матчі, а в Міністерстві охорони здоров'я дали відповідні рекомендації, то ми голосували б за продовження чемпіонатів, але зараз для всіх нас важливіше зберегти здоров'я нації, подбати про безпеку наших футболістів, тренерів та персоналу клубу.

У нинішній ситуації ми хочемо вийти на поле вже після зняття обмежень пов'язаних з епідемією коронавируса, пройти повноцінну підготовку і разом з нашими вболівальниками почати новий чемпіонат».

На сьогоднішньому засіданні з 15 присутніх представників клубів Першої ліги шість проголосували за продовження змагань, вісім проти, ще один утримався. Остаточне рішення про долю чемпіонату буде винесено Виконавчим комітетом Української асоціації футболу.