Необхідно проявити терпіння і розуміння до ситуації!
30.03.2020 20:00

Голкіпер «Авангарду» Вадим Солдатенко дав коментар щодо ситуації з карантином і епідемією коронавіруса, а також відповів на запитання клубної пресслужби:

- Коронавірус плодить паніку, чутки та міфи серед людей. Все більше країн вводять карантин і вживають надзвичайних заходів для боротьби з поширенням вірусу, навіть приймають рішення про введення надзвичайного стану.

- Ти згоден, що ці жорсткі заходи необхідні?

- Важко відповісти. У цьому питанні більш компетентні представники такої професії як медицина. Судячи з того, що нам говорять в новинах, що число заражених з кожним днем збільшується, вважаю що необхідно суворо дотримуватися карантинного режиму.

- Напевно підтримуєш зв'язок з партнерами по команді, яке зараз настрій в колективі?

- Звичайно я підтримую зв'язок з командою. Безумовно ми виконали велику роботу готуючись до чемпіонату, але ситуація в країні та у світі змінила наші плани. Ми в хорошому настрої і відмінному настрої. Так, як i ранiше продовжуємо підтримувати форму, і в будь-який момент будемо готові до ігор чемпіонату.

- Що робиш для підтримки форми?

- В даний момент у міру можливості бігаю і надаю великого значення відновленню своїх травм.

- Згадай кращий матч у твоїй кар'єрі.

- Що з першого приходить на розум, так це Юнацька ліга УЄФА, матч з «Порту» (Португалія). Запам'яталася ця гра тим, що я максимально викладався в цій грі, і це привело нашу команду до перемоги.

- Хто кращий гравець з тих з ким ти грав в одній команді?

- Мігель Велозу.

- З ким хотів би зіграти в одній команді?

- Ліонель Мессі.

- Найкращий воротар світу на твій погляд?

- Назву двох: Мануель Ноєр і Ян Облак.

- На якому стадіоні ти мрієш зіграти?

- «Камп Ноу» (Стадіон ФК «Барселона»).

- Які поради можеш дати нашим уболівальникам і юним футболістам на період карантину?

- В першу чергу я хочу порадити всім проявити терпіння і розуміння до ситуації, наш вихід на поле безпосередньо залежить від людей які будуть дотримуватися карантину, чим швидше наша країна впорається з даною епідемією, тим швидше ми вийдемо на поле і покажемо справжню гру!

Пресслужба ФК «Авангард»