Спільними зусиллями ми зможемо подолати цю хворобу!
29.03.2020 21:30

Капітан «Авангарду» Віталій Собко розповів нашій прес-службі про карантин і ситуацію, що склалася в світі:

- Я вперше стикаюся з такою ситуацією, коли через вірус зупинився чемпіонат з футболу і весь світ разом з ним. В цей час нам, як ніколи, потрібно об'єднатися. Тільки спільними зусиллями і виконуючи рекомендації Міністерства Охорони здоров'я, ми зможемо подолати цю хворобу.

- Ти, як капітан, підтримуєш атмосферу в команді?

- Після тривалих зборів, ми хотіли скоріше вийти на футбольне поле і приносити радість нашим уболівальникам. Але так склалося ... Я, як капітан, завжди підтримую і переживаю не тільки за команду, а й за тих людей які люблять футбол. ФК «Авангард» - це велика сім'я, і ​​ми всі один одного підтримуємо, і в горі і в радості.

- Чим займаєшся на карантині? Які завдання на цей період головний тренер поставив перед командою?

- Йдучи на карантин, Сан Санич Косевич дав кожному футболістові індивідуальну роботу, на підтримку фізичних кондицій. Я особисто намагаюся не порушувати умови карантину, з дому виходжу тільки на стадіон і при крайній необхідності.

- Згадай кращий матч в твоїй кар'єрі.

- Мій кращий матч ще попереду. Коли вийдемо з «Авангардом» до Прем'єр-Ліги, тоді я і зіграю свій найважливіший матч у житті, і обов'язково принесу користь команді.

- Хто кращий гравець з тих, з ким ти грав в одній команді?

- Я грав у командах з дуже хорошими і перспективними футболістами. Але хочу виділити Сергія Кандаурова. Будучи молодим, мені пощастило грати з ним в ФК «Геліос» з Харкова.

Він відрізнявся своїм мисленням і неординарними діями на футбольному полі, був справжнім лідером. Не даремно він грав за збірну України, і був найкращим легіонером в чемпіонаті Португалії ...

- З ким хотів би зіграти в одній команді?

- З ким би я хотів грати в одній команді))) Багато хто скаже Мессі і Роналду ... Але я щасливий і пишаюся нашими футболістами в ФК «Авангард», я знаю, що з ними можна йти «і в вогонь і воду».

- Хто кращий капітан в історії футболу?

- Кращих і сильних капітанів багато, але мені симпатизував Рой Кін, гравець збірної Ірландії і клубу Манчестер Юнайтед. Адже бути капітаном, це не означає носити пов'язку на руці. Це означає, що ти заради команди повинен жертвувати більшим ніж ти можеш, душею і СЕРЦЕМ битися за свій клуб.

- Що зараз хочеш побажати нашим уболівальникам?

- Я хочу сказати, що ми дуже скучили за нашими фанатами, і з нетерпінням чекаємо їх на стадіоні, коли ми всі разом подолаємо цей вірус. Я бажаю всім здоров'я, добра і миру!

Пресслужба ФК «Авангард»