Микита Полюлях: весняна частина сезону буде дуже цікавою!
28.02.2020 16:50

Один з лідерів Авангарду, півзахисник Микита Полюлях розповів клубній прес-службі про зимову підготовку, плани на збір в Туреччині і очікування від весняної частини сезону

- Микита, задоволений тим, як пройшли збори?

- Безумовно, зборами задоволений, головне - заклали фундамент, зробили хорошу бігову роботу, яка нам дуже знадобиться протягом сезону.

- На чому тренерський штаб робив головний акцент?

- Як я вже сказав - це підготувати себе фізично. Головний акцент був на біговій роботі і фізичній витривалості.

- Новачки пройшли збори з командою, після цього рівень взаємодії на полі виріс?

- Так, новачки вже влилися в колектив, але про взаємодію поки ще рано говорити, нас чекає основний збір у Туреччині, де ми і напрацюємо все необхідне в плані командих взаємодій.

- Майже через місяць підготовки можна сказати, що команда підходить до оптимальної фізичної форми?

- Я думаю так, фізично вже всі гравці практично на одному рівні. Зіграємо ще декілька спарингів на натуральних полях, і команда буде в оптимальних фізичних кондиціях.

- Виходячи з тих спарингів, які команда провела на цих зборах, як вважаєш, у чому ще потрібно додавати в Туреччині?

- Думаю в Туреччині потрібно буде працювати над взаєморозумінням на полі, награвати зв'язки і вже детально готуватися до першої гри у 2020 році.

(22 березня Авангард на виїзді зіграє з київською Оболонню-Бровар)

- Поділися своїми очікуваннями від весняної частини сезону.

- Що стосується весняної частини сезону, можу сказати, що вона буде дуже цікавою, як для вболівальників, так і для команд, адже вже давно не було такої ситуації в чемпіонаті, при якій 8 команд йдуть дуже близько один до одного за очками і ставлять найвищі цілі. Ми зі свого боку теж хочемо йти вперед і досягати максимальних успіхів. Упевнений, докладемо для цього максимум зусиль!

Прес-служба ФК «Авангард»