Богдан Кушнаренко: хочеться прогресувати з кожним днем
17.01.2019 15:06

Богдан Вікторович Кушнаренко народився 19 квітня 1997 року у місті Кремінна Луганської області.

Грає на позиції нападника. Зріст - 170. Вага - 61.

Вихованець Футбольної школи молоді «Металург» Донецьк, де виступав у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України.  Також виступав у складі кам’янської Сталі у молодіжних першостях U-17, U-19 та U-21.

З літа 2018 року перебував на просмотрі в Авангарді,  після чого підписав півторарічний  контракт з клубом.

Згідно з контрактом в Авангарді буде виступати до кінця сезону 2019/20.

 

Богдан дав перше інтерв'ю нашій клубній прес-службі:

- Розкажи, як починав грати в футбол, в яких клубах виступав?

- Починав я в своєму рідному місті Кремінна, в місцевій дитячій команді, в 5 років мене привели на перше тренування, з якого і почалося моє футбольне життя. У 13 років, після міжнародного турніру в Севастополі мене запросили на перегляд в донецький «Металург». На перегляді я добре себе проявив, і мене взяли в футбольну школу, де я провів наступні 4 роки. У 2013 році підписав свій перший контракт.

- Ти був на перегляді в Авангарді досить довгий час, завжди тренувався з командою, була впевненість, що підпишеш контракт?

- Я намагався зосередитися на тому, щоб показати свої найкращі якості на тренуваннях і в товариських іграх, а конкретно підпишу або не підпишу - таких думок не було. Можу сказати, що на перегляді відчував себе комфортно.

- Що скажеш про нашу команду?

- Команда мені імпонувала ще до того, як підвернулася можливість спробувати свої сили на перегляді, влітку я приїжджав до Краматорська, спостерігав з трибун за грою і мені дуже подобалися взаємодії на полі, а коли вже опинився всередині колективу мене приємно здивувала атмосфера всередині команди, професіоналізм персоналу і футболістів, їх ставлення до справи. Це надихає і хочеться прогресувати і ствати краще з кожним днем.

- З ким на твій погляд тобі доведеться конкурувати за місце в складі?

- Не можу конкретно, по прізвищах назвати з ким зав'яжеться конкуренція, адже я не знаю, кому віддасть перевагу Олександр Олександрович. Після зборів можуть бути ротації в складі. Знаю точно, що на моїй позиції грають хороші, досвідчені футболісти і конкуренція піде нам користь.

- Чого хочеш побажати нашим уболівальникам?

- Хочу побажати якомога більше спільних перемог і нових досягнень, завжди залишайтеся з командою, нам дуже важлива ваша підтримка!

 

Прес-служба ФК "Авангард"