Герман Хоружий: Вдячний всім, хто мене підтримав!
24.02.2020 09:00

Півзахисник Авангарду-2 Герман Хоружий, який наразі відновлюється після складної травми, відповів на питання клубної прес-служби: 

- Герман, як зараз відчуваєш себе, курс лікування пройшов успішно?

- Відчуваю себе добре, але болі в нозі ще є. Лікарі кажуть, що це нормально, потрібно ще трохи потерпіти.

 - Як проходить твоє відновлення? Що робиш, для того, щоб повернутися до форми?

- Відновлення проходить добре, але важко. Роблю вправи на закачку м'язів, так як вони атрофувалися за час лікування. Відвідую зал, займаюся на велотренажері. Ходжу на розробку гомілки і на прогрівання в лікарню, також вдома займаюся з гумкою для фітнесу.

- Спілкувався з футболістами, які переносили подібні травми?

- Так, розмовляв з футболістами у яких теж були важкі травми і тривале лікування. Кажуть, що все буде добре, головне потерпіти, і пройшовши цей непростий період, стати тільки сильніше.

- Важко було впоратися з травмою в психологічному плані?

- Як не дивно, в психологічному плані у мене не було проблем. Мене підтримали всі: сім'я, близькі, друзі, тренера, в цілому клуб, наші вболівальники. Я не думав, що мене знають стільки людей, за це я всім їм вдячний. Розумію що моїй родині теж було складно впоратися з тим, що сталося, але вони підтримали мене на 100%, і зробили, все що було потрібно для мого відновлення в цей непростий момент.

- Як скоро ти плануєш повернутися на поле? Скучив за футболом?

- По футболу я сумую постійно. Кожен день про нього думаю. Я вже 4 місяці без футболу, іноді просто хочеться вийти, пограти в м'яч на вулиці, але я розумію, що якщо почну раніше, то може статися рецидив. Тому хочу повністю вилікуватися, і тільки після цього вийти на поле.

Бажаемо Герману якнайшвидшого відновлення та повернення до футболу! 

Прес-служба ФК «Авангард»