Авангард 2010 вирушає на всеукраїнський турнір до Черкаської області
18.02.2020 12:00

Команда «Авангард» 2010 двома складами виступить на Всеукраїнському турнірі з футзалу серед юнаків 2010-2011 р.н. «CFA «NIKA» CUP - 2020», який пройде з 20 по 23 лютого в Черкаській області.

Команда «Авангард-1» 2010 у групі зустрінеться з командами «Гірник-Спорт-2» (Горішні Плавні), «Молодь» (Полтава), «Атлетик-2» (Черкаси), «ОЛІМП» (Сміла).

Тренер команди Артем Клименков розповів про цілі та завдання, які ставить перед хлопцями: «Ставлю мету перед командою - увійти в трійку кращих, проявити себе і отримати хорошу ігрову практику. Важливо, щоб хлопці зближувалися як команда, в умовах таких далеких виїздів, звикали до футбольного життя. Дуже радий, що будемо мати можливість пограти з безліччю команд з різних міст України».

«Авангард-2» 2010 на груповому етапі зіграє з наступними суперниками: «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), «Макс» (Черкаси), «Зірочка» (Кропивницький) і «Черкаський Дніпро» (Черкаси).

«Стосовно другої команди, скажу, що багато хлопців їдуть на турнір вперше, і ця поїздка стане для них величезним досвідом, і нарешті вони отримають гарну ігрову практику. Також хочу відзначити, що на турнір поїде багато потенційних новачків, хочу переглянути їх, оцінити їх здібності на футбольному полі» - додав Артем Клименков.

Бажаємо успішного виступу на турнірі нашим хлопцям! Тільки вперед!

Прес-служба ФК «Авангард»