Владислав Савін на правах оренди виступатиме за Авангард
16.01.2019 10:53

Владислав Олексійович Савін народився 7 липня 1997 року у місті Слов’янськ.

Грає на позиції захисника. Зріст - 184. Вага - 72.

Вихованець Футбольної школи молоді «Металург» Донецьк. Також виступав у складі молодіжних команд кам’янської сталі, донецького Шахтаря, та ФК «Маріуполь».

Наразі є гравцем донецького Шахтаря, минулі півтора року провів у оренді в ФК «Маріуполь».

В Авангарді буде виступати на правах оренди до кінця сезону 2018/19.

 

Владислав відповів на запитання клубної прес-служби:

- Розкажи про свій футбольний шлях.

- Футбольний шлях починався зі Слов'янська, коли мені ще було 7 чи 8 років. Інтерес до футболу був з дитинства, батьки пішли на зустріч і привели мене в місцеву футбольну секцію.

Одного разу ми поїхали на турнір, який організовував донецький Металург, ми зайняли 1 місце, після чого мене і ще кількох хлопців з нашої команди запросили на перегляд, так і почався мій професійний шлях. У 2013 році підписав свій перший контракт.

- Як виник варіант з переходом до Авангару?

- Варіант з переходом виник ще рік тому, у відпустці подзвонили сказали що є інтерес з боку Авангарду, але тоді не вийшло перейти.

Радий, що зараз повернулися до цього питання і успішно його закрили.

- Про що говорили з головним тренером?

- З Олександром Олександровичем говорили здебільшого про те, що футбол у Першій лізі значно відрізняється від футболу в Чемпіонаті U-21. Також він озвучив свої вимоги до мене. Я ж в свою чергу сказав, що розумію, що тут не буде легко, і що готовий до конкуренції.

- Ти родом зі Слов'янська, як рідні відреагували на те, що ти будеш виступати так близько до будинку?

- Рідні прийняли це добре, з радістю. Все таки виступати буду поруч з будинком, рідні будуть без проблем приїжджати на матчі, а я на вихідних буду проводити час з сім'єю.

- В команді є гравці, з якими ти знайомий?

- Так, в команді знаю хлопців з якими був у донецькому Металурзі, Шахтарі та Маріуполі, думаю проблем з адаптацією особливо не буде. Особисто знайомий з Ромою Мірошником, Микитою Полюляхом, Юрою Сеніцьким, Вадимом Солдатенко, Єгором Демченко і Богданом Кушнаренко.

- Які цілі ставиш перед собою в Авангарді?

- Цілі ставлю тільки максимальні: допомогти команді виконати поставлені керівництвом завдання, а особисто перед собою прогресувати як гравець і радувати вболівальників своєю грою!

Прес-служба ФК "Авангард"