Бронза на турнірі в Нікополі
14.07.2020 03:23

Авангард U-17 зайняв третє місце на Всеукраїнському дитячому турнірі серед юнаків на призи ТОВ "Нікопольський колос", який проходив з 18 по 22 серпня 2018 року в Нікополі. У турнірі брали участь команди з Києва, Дніпра, Олександрії, Нікополя та Краматорська. На груповому етапі наша команда 2 рази виграла з рахунком 1-0, і ще 1 раз зіграла в нічию 0-0. У півфіналі поступилися з рахунком 2-1 команді "Інтер" (Дніпро), ведучи в рахунку по ходу матчу. У матчі за 3 місце наші юнаки з рахунком 2-0 впевнено обіграли команду з Києва. Наш гравець Владислав Петров був визнаний кращим захисником турніру.

Головний тренер U-17 Сергій Чернов дав свій коментар з виступів на турнірі і завершення підготовки до старту ДЮФЛ України

- Вважаю, що ми непогано підготувалися до Чемпіонату України, і керівництвом клубу були створені всі умови. У передсезонному турнірі нами переслідувалися мети награти групові командні дії як в обороні так так і в атаці. Рано кого-небудь виділяти зі складу. Всі хлопці старалися зарекомендувати себе. У команді здорова конкуренція, за місце в складі, що не може не радувати. Команда підходить до сезону з хорошим настроєм, з нетерпінням чекаємо першого матчу з командою "ДВУОР" (Бахмут), який відбудеться 9 вересня.