Олександр Глущенко: - завжди ставлю максимальні задачі!
27.01.2020 14:00

Новий тренер воротарів "Авангарду" Олександр Глущенко розповів про свій тренерський шлях, цілі та задачі, які ставить перед собою, та поділився своїми враженнями по новий клуб: 

- Олександре Олександровичу, ласкаво просимо в клуб! Поділіться своїми першими враженнями!

- Перші враження найпозитивніші, зустрівся з командою, все побачив, знайомий з тренерським штабом, знаю багатьох хлопців, які виступають в команді. З першого дня усі з бажанням приступили до продуктивної роботи, тому повторюся - враження найпозитивніші.

- Розкажіть про свій тренерський шлях.

- Мій тренерський шлях почався в запорізькому «Металурзі», починав в академії, потім працював в Прем'єр-лізі в тренерському штабі основної команди «Металурга». Після цього отримав запрошення з Оману, де протягом року працював в команді «Аль-Нахда», наступна пропозиція надійшла від костонайского «Тоболу» (Кахахстан), ну а мій останній досвід - 3 роки в азербайджанському ФК «Габала».

Новий виклик - краматорський «Авангард».

- Вже встигли познайомитися з командою і зокрема з воротарями?

- Серед воротарів особисто добре знайомий з Вадимом Солдатенко, так як я починав з ним працювати ще в школі «Металурга», Артура Денчука знав "заочно", тому що постійно стежу за українським футболом. Також в команді є чимало знайомих хлопців, зокрема із Запоріжжя. В цілому з усіма іншими вже встиг познайомитися і поспілкуватися.

- Які завдання ставите перед собою і що нового хочете привнести в команду?

- Перед собою завжди ставлю максимальні задачі. Потрібно вийти на певний рівень, поліпшити якість роботи воротарів, щоб вони додали в грі, і демонстрували це в офіційних матчах. Але наша основна задача, так як воротар - такий-же гравець команди, як і польові гравці, і тренер воротарів не виняток, та сама, що і у всієї команди. Будемо йти до цілей, і виконувати завдання, які стоять перед командою і клубом!

Прес-служба ФК «Авангард»