Збори Авангару - плани команди та кадрові зміни
24.01.2020 13:10

У рамках міжсезонної підготовки у Авангарду на січень і лютий заплановано збори, які пройдуть в 4 етапи:

У Краматорську:

23 - 28 січня - втягуючий збір, який включить в себе кроси, плановий медогляд, тести на витривалість і завершиться турніром з міні-футболу.

30 січня - 9 лютого - біговій збір, спрямований на швидкісно-силову роботу, включаючи аеробіку, акробатику і атлетизм, в кінці якого команда проведе 2 контрольні гри з командами Динамо-Універ (Харків) і ФК Вовчанськ.

12 - 26 лютого - ігровий збір, в рамках якого команда проведе 8 контрольних ігор, а також проведе тренування наближені до ігрового режиму в дворазовому режимі.

Уже відомо, що 14.02 Авангард проведе контрольну гру з "Дніпром-1" U-21, 22.02 з харківським Металістом, а 26.02 із запорізьким Металургом.

В Туреччині:

1 - 15 березня - двотижневий збір у Туреччині, де команда проведе міжнародні товариські матчі і буде тренуватися на натуральних полях.

Після повернення в Україну команда почне підготовку до матчу з київською "Оболонню Бровар".

Кадрові зміни:

Що стосується складу команди, Авангард покинули Дмитро Ульянов, Олексій Моісеєнко та Валерій Куценко, у яких закінчилися контракти, а також Владислав Ємець, який перейшов до ковалівського Колосу, і буде боротися за місце на полі в матчах Прем'єр ліги.

У команду прийшли: Владислав Нехтій, який вже офіційно підписав контракт, гравці Авангарду-2 - Микита Якубенко, Владислав Таранда, Ярослав Плечій, Максим Максименко і Арзіман Різванов, а також Ілля Зінов'єв - один з лідерів команди Авангард U-19. 4 гравці перебувають на перегляді - Дмитро Петрик, Ігор Решетов, Денис Долинський і Олександр Цибульник.

Повний список гравців, які приступили до тренувань - за посиланням.

Також відбулася зміна і в тренерському штабі Олександра Косевича - на місце тренера по роботі з воротарями Іллі Близнюка, який очолив МФК Миколаїв прийшов Олександр Глущенко, який буде представлений найближчим часом.

Прес-служба ФК «Авангард»