Сергій Чернов: - прогресувати, розвиватися і звичайно ж любити футбол!
22.01.2020 15:30

Старший тренер Академії ФК «Авангард» Сергій Чернов розповів про старт роботи в 2020 році, планах на сезон а також про важливі моменти і своє бачення роботи дитячих тренерів.

- Сергію Георгійовичу, вітаємо з початком роботи Академії в 2020 році! Як пройшов перший тиждень роботи?

- Усі команди приступили до роботи в призначені терміни, хлопці почали тренування з хорошим настроєм після тривалої перерви.

З кожним з тренерів проведено роботу зі складання планів тренувань команд для кожного з етапів підготовки, а також з керівництвом клубу були узгоджені плани про проведення навчально-тренувальних зборів та участь команд академії у весняних турнірах перед початком ДЮФЛ України.

- Як оцінюєте фізичну форму хлопців судячі з перших тренувань?

- Я бачу, що хлопці вийшли з бажанням, скучили за тренувальним процесом. Але після тривалої перерви про оцінку будь-якої фізичної формі говорити рано. У планах у кожної з команд проходження медичного огляду і складання тестів фізичної та технічної підготовки. Після цього почнеться повноцінний етап підготовки, і тоді можна буде оцінити фізичну форму хлопців.

- Які нововведення плануєте внести в роботу Академії в новому році?

- Як таких нововведень в роботу вносити не плануємо, тому що Академія працює відповідно до складеного плану вже протягом 3 сезонів. Можу сказати, що плануємо збільшити кількість учнів у спеціалізованих класах, і створити ще один спортивний клас на базі 2007 р.н.

Також плануємо збільшити обсяг проведення семінарів для підвищення кваліфікації тренерів академії.

Зазначу, що перший з кроків в цьому напрямку у 2020 році вже зроблено - наші тренери Владислав Голопьоров і Іван Чебаненко знаходяться на навчанні в Києві, для отримання тренерської ліцензії «В» UEFA.

- Можете розповісти, які завдання і цілі стоять перед кожною з команд у весняній частині сезону?

- Одне з головних завдань - підготовка кваліфікованих футболістів для переходу на професійний рівень. Це основна вимога керівництва клубу в особі директора клубу Андрія Безсонного, а також головного тренера Олександра Косевича.

Я вважаю, що підготовка дітей - це навчальний захід, який повинен впливати на тактичне, технічне вдосконалення, на розвиток фізичних і психологічних якостей дитини.

- Чи вдається вибудувати комунікацію з батьками і наскільки це важливо?

- Для мене важливо, щоб кожен з тренерів самостійно вибудовував комунікацію з батьками дітей своєї команди. Щоб тренери могли правильно донести до батьків свої ідеї, плани академії і клубу.

Я зі свого боку, підтримую тренерів, і проводжу з ними бесіди, а також спілкуюся з батьками в разі потреби.

- Чого б ви хотіли побажати нашим дітям в 2020 році?

- Хочу побажати якомога більше радувати всіх нас своїми перемогами, досягати успіхів в навчанні, прогресувати, розвиватися і звичайно ж любити футбол!

Від себе хочу додати, що як і багато фахівців, впевнений в тому, що академія - це фундамент футбольної піраміди клубу. 

Вдячний нашому Почесному президенту Максиму Єфімову за підтримку і сприянню розвитку дитячо-юнацького футболу в нашому регіоні! 

Успіхів всім нам у новому році!

Прес-служба ФК «Авангард»