Авангард - Прикарпаття. Превью
08.11.2019 17:00

Вже завтра "Авангард" прийматиме івано-франківське "Прикарпаття"!

9 листопада. 17 тур чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги.

Початок о 14:00. Стадіон "Авангард", Краматорськ. Пряма трансляція на нашому каналі в YouTube.

Для всіх краматорських вболівальників діятиме акція - "ПІДПИСКА = КВИТОК"

Історія протистоянь

Авангард та Прикарпаття зустрічалися між собою 2 рази у сезоні 2018/19, та ще 1 разу у поточному сезоні. Вперше команди зустрічалися 3 серпня 2018 року на стадіоні "Рух" у Івано-Франківську. Тоді Авангард мінімально переміг з рахунком 1-0, єдиним голом зі штрафного удару за хвилину до перерви відзначився Олексій Лобов. Ще раз команди зустрічалися у Краматорську, 17 листопада. Завдяки голам Єгора Демченко, Івана Матяжа та Микити Полюляха Авангард переміг з рахунком 3-1. Попередня зустріч команд, яка пройшла 2 серпня 2019 року в Івано-Франківську завершилася з рахунком 2-2, але через прикру помилку у протокольних даних, нашій команді було зараховано технічну поразку 0-3.

Попередня зустріч:

Сезон 2019/20 2 тур, 02.08.2019 року.

Івано-Франківськ, стадіон «Рух», 4200 глядачів.

Арбітр - Вадим Запрутняк (Ужгород)

«Прикарпаття» - «Авангард» 3-0 (технічна поразка). Основний час - 2-2 (1-1).

Голи: Барчук (10), Худобяк (70) - Сеницький (34), Кірієнко (81).

Прикарпаття: Піцан, Бойко, Бочкур, Француз, Конкольняк, Борисевич, Оринчак (Дитко, 76), Кузьмин (Худобяк, 69), Семотюк (Цюцюра, 56), Януш (Яневич, 63), Барчук.

Головний тренер - Володимир Ковалюк.

Авангард: Денчук, Воробєй, Лобов, Брюхов, Ульянов, Полюлях, Сеницький (Савін, 90), Ємець, Собко (Шаврін, 90), Матяж (Кірієнко, 68), Яворський (Моісеєнко, 72).

Головний тренер - Олександр Косевич.

Дискваліфікації

Через дискваліфікацію матч пропускатимуть наш гравець Єгор Демченко, та 3 гравці суперника - Василь Дербах, Роман Кузьмин та Андрій Новак.