Максим Єфімов: - Звичайно, хочемо грати в Прем'єр-лізі!
15.09.2019 17:20

Почесний президент ФК "Авангард" Максим Вікторович Єфімов відвідав матч Авангард - Металіст 1925, поділився емоціями, розповів про перспективи клубу і про потенційне підвищення в класі:

- Максим Вікторович, раді бачити сьогодні вас на футболі, які у вас емоції після сьогоднішнього матчу?

- Вигравати завжди радісно, ​​програвати менш радісно. Насправді добре грали, і суперники задоволені хорошій грі, і зрозуміло, що раді перемозі, ну також і наші гості задоволені такою грою, тому все добре.

- Ви були сьогодні з сином, він хоче ще раз прийти на футбол?

- Так, звичайно, він хоче, він грає в футбол, але не професійно)

- Зараз наша команда з кожним роком ставить нові рекорди, в попередньому сезоні посіли рекордну для нас 5 сходинку, до цієї гри посідали третю, яку перспективу бачите для цієї команди?

- Перспектива така, що ми звичайно ж хочемо грати в Прем'єр-лізі, але дивимося як буде розвиватися ситуація в країні, як буде грати команда і дивимося в майбутнє з тим, щоб порадувати уболівальників переходом до Прем'єр-ліги.

- Чи задоволені в цілому розвитком клубу?

- Звичайно задоволений, все добре, але багато чого потрібно зробити, адже перехід в Прем'єр-лігу, це не тільки збільшення бюджету команди, це ще і розвиток інфраструктури клубу, яку створити не так просто, тому спочатку готуємо інфраструктуру, готуємо команду, і вже після цього будемо думати про підвищення в класі.

Прес-служба ФК "Авангард"