Авангард впевнено перемагає Балкани!
09.09.2019 09:00

У 8 турі Першої лігі «Авангард» на виїзді зустрічався з зорянськими «Балканами»

Авангард виходив на гру в оптимальному складі, практично в такому ж, як і в домашній грі з Інгульцем. Єдина зміна - в старті, замість травмованого Олексія Лобова з'явився повернувшийся в Краматорськ Єгор Демченко.

Вже з перших хвилин підопічні Олександра Косевича взяли гру під свій контроль. Однак перший момент в матчі був за господарями - після подачі з кутового небезпечного удару по нашим воротам завдав Віктор Георгієв, на щастя Артур Денчук впорався з ударом.

А ось перший кутовий у виконанні нашої команди приніс результат - після подачі Івана Матяжа зі стандарту Микита Полюлях поборовся за м'яч в карному майданчику суперника і віддав передачу на Єгора Демченко, який з 19 метрів послав м'яч точно в лівий нижній кут воріт Балкан, 0-1.

Вже через 10 хвилин Авангард заробив ще 1 кутовий. Після подачі нашого капітана Віталія Собка вистрибнувши вище всіх м'яч в сітку послав Олег Бородай. До слова це дебютний гол Олега за Авангард.

Можна сказати що долю зустрічі вирішили 2 стандарти, так як другу половину першого тайму і всю другу половину зустрічі Авангард продовжував грати "по рахунку", не даючи створити супернику гостроту біля своїх воріт, а ті моменти які господарі змогли створити, були грамотно нейтралізовані нашої обороною на чолі з голкіпером Артуром Денчуком, який вже у другий раз в цьому сезоні зберіг наші ворота "сухими".

ФК «Балкани» - ФК «Авангард» 0:2 (0:2)