Відкриття сезону Академії!
02.09.2019 06:25

1 вересня у Саду Бернацького пройшла урочиста лінійка Академії ФК "Авангард", присвячена відкриттю футбольного сезону і початку нового навчального року.

На заході традиційно зібралися всі наші команди - Авангард, Авангард-2, всі команди Академії, тренера, керівництво клубу і головна підтримка наших хлопців - батьки.

За традицією директор ФК "Авангард" Андрій Безсонний розповів про результати та досягнення минулого сезону і поставив завдання на новий сезон. Побажав удачі, успіхів і зростання нашим хлопцям.

Головний тренер Авангарду Олександр Косевич похвалив всі команди за виконану роботу, побажав усім нашим вихованцям ставати сильнішими, професійнішими, розумнішими і креативнішими на футбольному полі.

Капітан ФК "Авангард" Віталій Собко, директор ДЮКФП №2 Олег Володимирович Сосой і директор краматорського ДЮСШ Дмитро Леонов також звернулися до наших маленьких футболістів, сказали важливі напутні слова, побажали удачі і успіхів.

У свою чергу старший тренер Академії Сергій Чернов зачитав накази про присвоєння спортивних розрядів нашим вихованцям.

123 наших футболістів отримали Залікові кваліфікаційні книжки спортсмена і розряди відповідні досягненням за минулий сезон.

Всі діти нашої Академії отримали подарунки від ФК "Авангард" до 1 вересня.

Впевнені, що нам є чим пишатися, але і є куди рости!

Бажаємо всім нам успіхів, удачі і нових перемог в новому сезоні!

Прес-служба ФК "Авангард"