Авангард U-12 - бронзовий призер Кубка МФК «Металург» - 2019!
30.08.2019 13:45

У Запоріжжі з 26 по 29 серпня проходив Всеукраїнський турнір серед команд 2008 р.н.

У турнірі взяли участь 10 команд із Запорізької, Дніпропетровської і Донецької областей.

У груповому етапі наші хлопці провели 4 гри і зустрілися з командами:

- СДЮСШОР (Запоріжжя), перемога 8: 0, голи забивали Арсеній Шишкевич - 3 голи, Ян Скотаренко - 2 голи, Іван Каменєв - 2 голи, Олексій Слабун.

- ФК Нікополь, перемога 2: 1, голи забили Арсеній Шишкевич і Всеволод Литвиненко.

- Аякс (Запоріжжя), перемога 2: 0, голи забили Арсеній Шишкевич і Данило Бойко.

- Металург-2 (Запоріжжя) - поступилися господарям турніру з рахунком 1:3, гол забив Іван Каменєв.

З групи вийшли з другого місця і в стиковому матчі зустрілися з командою Титан (Запоріжжя), в основний час 1: 1, гол забив Арсеній Шишкевич.

Серія пенальті: емоції, інтрига, напруга, але наші хлопці впоралися, ми в півфіналі. Пенальті забили Всеволод Литвиненко, Іван Каменєв, Ян Скотаренко, Данило Бойко і Кирило Матвієнко.

У півфіналі зустрілися з лідерами турніру командою Металург-1 (Запоріжжя), перший тайм 0: 0, на останніх хвилинах другого тайму пропустили один гол, до фіналу не пройшли, але продовжили боротьбу за призові місця.

Гра за третє місце з командою ФК Нікополь - впевнена перемога 3: 1. Голи забили Ілля Лук'янченко, Ян Скотаренко, Арсеній Шишкевич.

За підсумками турніру найкращим тренером турніру визнаний Артем Клименков, кращим гравцем команди - Ян Скотаренко. Кращим бомбардиром турніру став Арсеній Шишкевич.

Вітаємо команду з хорошим виступом і гідним результатом на турнірі!