Олексій Лобов в збірній туру!
12.08.2019 09:30

Олексій Лобов увійшов до символичної збірної 3 туру Першої ліги за версією Spotarena!

Прекрасна гра в центрі поля від краматорчан – строєний півзахист дробив зусилля суперників атакувати низом, через короткий пас, а також створював перший редут при грі без м’яча або контратаках суперників. А Лобов, окрім традиційно ефективної гри в опорній зоні, відзначився цього разу й результативними діями в атаці. Це його розкішний удар після відбору дозволив Авангарду закріпити перевагу, а в другому таймі саме Олексій відзначився гольовою скидкою на Кірієнка при стандарті.

Гол туру

Високий пресинг і майстерний удар у дев’ятку – в турі було кілька непоганих голів, але, як на наш смак, лауреат очевидний. Цитуємо звіт про матч: «Пройшло всього три хвилини – й рахунок подвоївся. Гостей підвело бажання вийти від оборони в атаку через короткий пас. Ковальов (досвідчений Ковальов!) навіщось віддав поперечну передачу на Бугая, молодий футболіст зашпортався з м’ячем, його «обікрав» на чужій половині поля Лобов, просунувся вперед і прицільним ударом з правої ноги метрів із 25-ти влучив у дальню дев’ятку – 2:0».