Прикарпаття - Авангард. Превью матчу
01.08.2019 17:00

У 2 турі Першої ліги Авангард на виїзді зіграє з Прикарпаттям

2 серпня. 2 тур Чемпіонату України серед команд Першої ліги

Початок о 18:30. Стадіон "Рух", Івано-Франківськ. Пряма трансляція на каналі ФК "Прикарпаття" в YouTube.

Після перемоги над Волинню у стартовому матчі сезону "Авангард" на виїзді зіграє з "Прикарпаттям". Івано-Франківці також почали сезон з перемоги, з рахунком 3-0 вигравши у новачка Першої ліги - "Миная".

Історія протистоянь

Авангард та Прикарпаття зустрічалися між собою 2 рази у сезоні 2018/19. Вперше команди зустрічалися 3 серпня 2018 року на стадіоні "Рух" у Івано-Франківську. Тоді Авангард мінімально переміг з рахунком 1-0, єдиним голом зі штрафного удару за хвилину до перерви відзначився Олексій Лобов. Ще раз команди зустрічалися у Краматорську, 17 листопада. Завдяки голам Єгора Демченко, Івана Матяжа та Микити Полюляха Авангард переміг з рахунком 3-1.