Ілля Брюхов: - Щасливий грати у футболці Авангарду і відстоювати честь донецького краю!
30.07.2019 16:45

Захисник Авангарду Ілля Брюхов розповів клубній прес-службі про перемогу над "Волинню" та про повернення до рідного краю

- Ілля, як вважаєш дебют у професійному футболі вдався?

- Дебют можу вважати вдалим, адже нам вдалося обіграти одного з претендентів на перемогу в чемпіонаті - "Волинь". Дуже радий, що зміг дебютувати саме в такій грі, з таким результатом. Мій дебют на професійному рівні вже відбувся в 2016 році, але правда в Італії, в складі Кальярі.

Що стосується конкретно моєї індивідуальної гри, то я вважаю, що мою гру повинні оцінювати тренери і вболівальники.

- Було видно що на другий тайм команда вийшла натхненною, які слова тренер сказав в роздягальні?

- Олександр Олександрович сказав, що гра не закінчена і у нас є ще 45 хвилин, щоб змінити результат матчу в нашу сторону. Ми зібралися з думками і у нас це вийшло.

- Розкажи про свої перші кроки у футболі і про свій футбольний шлях.

- У віці 6 років був я був відданий моїм батьком в звичайну дитячу секцію з футболу в місті Кременчук. У 12 років пройшов перегляд у Шахтар, де займався 2 роки в командах U-13 і U-14. У 14 років перейшов в Олімпік і був там теж два роки, в командах U-15 і U-16. У зв'язку з військовими діями було прийнято рішення переїхати з сім'єю знову в Кременчук. Там я і закінчив свої виступи в ДЮФЛ. Потім був переїзд в Італію з моєю мамою. Через півторарічного очікування видачі документів і після вдалого перегляду, мене заявили в Кальярі де я зміг дебютувати на професійному рівні в Кубку Італії проти Сампдорії. Був 5 разів на заявках на гри Серії А. Паралельно тренуватися з першою командою і з U-19 зіграв 17 матчів за Кальярі U-19.

- Ти родом з Донецька. Відчуваєш, що граєш поряд з будинком?

- Так, я родом з Донецька, як і всі мої родичі. Відчувається дух Донбасу і підтримка близьких, які залишилися на Україні.

- Уже адаптувався в команді? Як тобі умови в нашому клубі?

- Уже встиг познайомитися з усіма партнерами по команді і персоналом. Все більше ніж влаштовує, я дуже щасливий, що у мене є можливість повернутися додому, грати у футболці Авангарду і відстоювати честь донецького краю.

- Чого хочеш досягти з Авангардом?

- Будемо щосили намагатися зайняти високі місця в таблиці, набиратися майстерності в іграх і радувати вболівальників перемогами.

Прес-служба ФК "Авангард"