Авангард провів відкрите тренування та представив новачків
26.07.2019 15:30

Авангард провів зустріч з уболівальниками на якій головні тренери команд Авангард і Авангард-2 Олександр Косевич та Олександр Іващенко представили новачків, і відповіли на запитання представників ЗМІ

Першим футболістів представляв Олександр Іващенко.

Серед них: воротар Ібрагім Суаіб, захисники Микита Шевцов, Андрій Романов, Владислав Бородай, Владислав Таранда, Євген Литвин і Ярослав Плечій, півзахисники Богдан Каторкін, Данило Владимиров, Максим Башинський і Герман Хоружий, нападники Антон Вацюк і Олександр Чебаненко.

Після цього тренер другої команди подякував уболівальникам за підтримку, а керівництво клубу за довіру. Побажав удачі своїм підопічним.

Головний тренер Олександр Косевич в свою чергу представив новачків першої команди. Ними стали воротар Микита Зеленський, захисники Ілля Брюхов, Олександр Аксьонов і Олег Бородай, нападники Вадим Шаврін, Андрій Дедяєв, Вадим Яворський та Артем Тищенко.

Вболівальники поспілкувалися з командою, і задали запитання головному тренеру, який по закінченню заходу запропонував шанувальникам Авангарду зробити загальне фото і запросив на перший матч сезону проти луцької Волині, який пройде 27 липня в 17:00.

Бажаємо успіху командам і кожному з новачків в майбутньому сезоні.

Найяскравіші фото з заходу - в розділі "Медіа".

Прес-служба ФК "Авангард"