Олексій Городов підвів підсумки сезону U-19
14.07.2019 14:55

Завершено перший сезон команди Авангард U-19

За цей рік було зроблено дуже багато роботи та докладено багато зусиль. Необхідно відзначити, що робота була різнобічною, крім основного — футбольних тренувань і матчів, проводилися заняття з аеробіки, акробатики, атлетизму, тренування на піску. Також були цікаві заходи, що пройшли в дружній атмосфері, такі як тренування з психологами та відвідування краматорського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Все це зробило наших хлопців сильними як індивідуально так і командно. За підсумками сезону ми поспілкувалися зі старшим тренером команди Олексієм Анатолійовичем Городовим.

- Олексій Анатолійович, пройшов сезон, завершено юнацький Чемпіонат України. Чи задоволені ви підсумками сезону?

- Звичайно! Задоволений за підсумками сезону, по-перше, хлопці домоглися відмінного результату, вперше в історії юнацького краматорського футболу завоював срібні медалі Чемпіонату України, по-друге, радує не тільки результат, але і якість гри яку демонструвала команда протягом сезону і на груповій стадії, і у фінальній частині. Звичайно, є над чим працювати, але не можна не сказати, що прогрес хлопців і команди в порівнянні з тим, що було на початку нашого шляху, очевидний.

- Чи могли уявити ви, що в перший рік існування команди зіграєте в фінальному матчі турніру?

- Я максималіст, і завжди налаштовую хлопців на перемогу. Не важливо, чи це гра чемпіонату, або контрольна гра, ми повинні показувати красивий атакувальний футбол. Що стосується фінальної частини, про це ми стали замислюватися вже в кінцівці групового етапу, коли ставало зрозуміло, що ми вийдемо в стикові ігри, за участь в "фіналі чотирьох". Тільки коли здобули 2 перемоги у чвертьфіналі й пройшли в четвірку, почали налаштовуватися і готуватися до фінального турніру.

- Кого можете виділити з хлопців, кого бачите в майбутньому професійними футболістами?

- Майбутнє є у кожного з хлопців, якщо вони будуть сумлінно ставитися до тренувань, якісно робити свою роботу, робити все, щоб прогресувати, і головне — любити футбол, то все вийде! Завоювавши срібло, ми довели самі собі, що ми сильні, і на протязі всього сезону були єдиною командою, що не менш важливо у футболі.

Не хотілося б виділяти когось не будь індивідуально, бо футбол — командний вид спорту, і за цей рік багато хлопців були з нами, хтось покинув команду, хтось прийшов в розпал чемпіонату, але кожен вніс свій внесок в цей результат. Але є хлопці які пройшли шлях з моменту заснування команди — з березня 2018 року, і захищають наші кольори зараз, напевно несправедливо буде їх не відзначити — це Герман Хоружий, Антон Вацюк, Данило Владимиров, Богдан Каторкін, Андрій Романов, Микита Кабрель і Олександр Чебаненко.

- Розкажіть про матчі фінальної частини.

- У півфіналі ми грали з Колосом, було видно що наші хлопці трохи невпевнені в собі та зіграли не так добре як могли. Але мою головна вимога — грати серцем і душею хлопці виконали. Так, команда з Ковалівки грала краще, створювала більше моментів, але своєю самовіддачею ми заслужили вийти у фінал, вигравши серію пенальті. Було приємно, що навіть місцеві вболівальники віддали перевагу нам, через те, що ми дійсно були однією командою і кожен був один за одного. Для нас це дуже цінно.

У фінальній грі зустрілися зі старими знайомими — командою Дніпро-1, з якою 2 рази зустрічалися в групі. Ми знали сильні сторони один одного, виходячи з цього готувалися до гри. Вийшов напружений цікавий матч, вважаю що ми ні в чому не поступилися, але дніпряни змогли забити в кінці першого тайму. Моменти були й у нас, але удача в той день була не на нашому боці.

- Які подальші плани команди?

- Завдяки зусиллям нашого Почесного президента Максима Вікторовича Єфімова, директора клубу Андрія Олександровича Безсонного, головного тренера Олександра Олександровича Косевича створена команда Авангард U-21, яка буде виступати у другій лізі чемпіонату України. "Кістяк" команди буде складатися саме з гравців Авангарду U-19, а ми у свою чергу будемо шукати футболістів 2001 і 2002 років народження, будемо продовжувати працювати як і в цьому році, тому що за підсумками першого сезону була задана висока планка. Наше головне завдання — готувати футболістів для Авангарду U-21 і надалі для першої команди.

Підводячи підсумки хочу подякувати керівництву клубу, колегам, футболістам, всім уболівальникам і рідним, всім, хто переживав за нас. Це наша спільна перемога! Перемога краматорського футболу!

Прес-служба ФК "Авангард"