Микита Зеленський: - хочемо поборотися за медалі!
10.07.2019 15:30

Воротар Авангарду Микита Зеленський вперше відповів на запитання клубної прес-служби:

- Микита, як виникла можливість твого переходу в Авангард?

- Олександр Олесандрович Косевич подзвонив мені в міжсезоння, запропонував такий варіант, думав не довго, важко відмовити коли тренер на пряму кличе в команду такого рівня, знав що команда хороша, так як була можливість грати проти них 2 рази. Можу сказати, що Авангард - команда дуже високого рівня для Першої ліги.

- Про що говорили з головним тренером?

- Розмова з Сан Саничем була недовгою, поговорили про завдання на сезон і обговорили всі футбольні моменти.

- Як тобі робота з новим тренером воротарів Іллею Близнюком?

- З Іллею Владиславовичем знайомі давно, була можливість попрацювати з ним в запорізькому Металургу, хороший фахівець і професіонал своєї справи, дуже вимогливий тренер і відмінний воротар в минулому.

- Як тобі умови в клубі і атмосфера в команді?

- Умови хороші, є все для того, щоб прогресувати як футболіст і це найголовніше для мене, як напевно і для кожного гравця.

Атмосфера в команді чудова, всі посміхаються, підтримують один одного, лідери команди допомагають новачкам швидше адаптуватися, тому переходу я особливо не помітив, відчуття ніби я в команді вже не перший рік.

- Яким бачиш майбутній сезон?

- У цьому сезоні хочемо поборотися за медалі і влаштувати свято для донецького краю, але без допомоги 12 гравця буде важко це зробити, тому закликаю всіх уболівальників приходити на домашні ігри і підтримувати рідну команду, а ми в свою чергу будемо робити все від нас залежне.

Від себе хочу подякувати Сан Саничу і усьому тренерському штабу за довіру, постараюся виправдати їх очікування.

Прес-служба ФК "Авангард"