Максим Воробєй: зараз кожне очко на вагу золота
2018-10-26 10:47:44

Захисник Авангарду Максим Воробєй відповів на запитання нашої прес-служби:

Максим, ти проводиш вже четвертий сезон в Авангарді, як за цей час змінювалася Перша ліга? Чемпіонат зростає?

- У порівнянні з попередніми роками в Першій лізі з'явилося більше команд які хочуть і готові грати в Прем'єр-лізі, тому вважаю, що Перша ліга зростає. З приводу нашої команди, думаю ми рухаємося в правильному напрямку, маленькими кроками йдемо вперед.
- У порівнянні з минулим сезоном склад команди сильно відрізняється, можеш порівняти торішній склад і нинішній?
- Багато хто залишився в команді, тому складно порівнювати нинішній і торішній, а по новачкам, вважаю, що вони цілком замінили тих хто залишив команду.

- Перше коло чемпіонату добігає кінця, як можеш охарактеризувати виступи команди?
- Гра в Харкові стане останньою в першому колі, але підсумки будемо підводити в кінці року, адже до перерви ще 4 гри, зараз кожне очко на вагу золота, і поки рано щось говорити. З приводу гри, задоволений атакою, ми стали більше забивати в порівнянні з попередніми роками, потрібно додавати в тактиці, проводити більше тактичних занять, працювати над помилками.
- Як вважаєш, з чим пов'язано, що 4 з 5 перемог наша команда здобула на виїзді?
- Тут багато причин, як об'єктивних, так і суб'єктивних. Ми провели більше ігор на виїзді в цьому колі, 8 ігор на виїзді, та 5 вдома. Суперники з якими ми грали вдома виглядали сильніше, ніж ті, з якими грали в гостях. Звичайно завжди хочеться перемагати, тим більше коли граєш вдома, але не завжди виходить. Будемо намагатися радувати наших вболівальників в наступних іграх.
- У суботу на нас чекає матч на одному з найкращих стадіонів України, які в тебе очікування перед матчем з Металістом 1925?
- Думаю для будь-якого футболіста завжди буде приємно грати на таких стадіонах як в Харкові, а вигравати подвійно, постараємося досягти максимального результату!

Прес-служба ФК "Авангард"