Собко: зобов'язані реабілітуватися перед уболівальниками!
07.05.2019 16:23

Капітан Авангарду Віталій Собко напередодні двосторонньої гри відповів на питання клубної прес-служби:

- Віталій, до кінця Чемпіонату залишилося 3 матчі, були й красиві перемоги й прикрі поразки. Як оціниш виступи нашої команди в цьому чемпіонаті?

- Повноцінну оцінку можна буде зробити тільки після гри з Металістом 1925, оскільки ще йде боротьба за підвищення в турнірній таблиці. У нас перед початком сезону стояло чітке завдання - бути в п'ятірці кращих. Якщо ми завдання виконаємо, то вважаю що ми непогано попрацювали в цьому сезоні. А так вважаю що у нашої команди дуже хороший потенціал, і нам під силу було йти в призерах, якби вдаліше зіграли в деяких іграх, де зобов'язані були брати очки.

- Перед матчем з Рухом у нашої команди досить довга пауза. Як проходить підготовка? Що робите для того, щоб зберігати форму без ігрової практики?

- Ми продовжуємо тренуватися у звичайному режимі, і 8 травня зіграємо двосторонню гру, де кожен зможе проявити себе та отримати повноцінне навантаження. Далі будемо готуватися до Руху, у нас зараз кожна гра як остання, потрібен максимальний результат.

- У домашніх матчах з Миколаєвом та Гоняком-Спорт ми вели в рахунку по ходу матчу, але упускали перевагу. Провели роботу над помилками?

- Так, ми розбирали ці матчі, нам вказали на наші помилки. Важко психологічно зібратися після таких ігор, але головне не вішати носа. У наступних іграх зобов'язані реабілітуватися перед уболівальниками.

- Матч з Рухом в першому колі закінчився з рахунком 3-3, на жаль ми втратили перемогу. Яким бачиш матч, який пройде в наступну середу вже на нашому стадіоні?

- Буде непросто, Рух хороша команда. Взимку до них приєднався новий тренер, вони пройшли збори та зараз показують непоганий результат. Можу лише тільки згадати як ми в тому чемпіонаті вдома обіграли їх 2:1, і яка це була непроста гра. Так що запрошуємо всіх вболівальників підтримати нас у цьому матчі.

- Як вважаєш, нам під силу перевершити досягнення минулого року і зайняти 5 місце?

- Нам під силу було зайняти й друге місце, але ми втратили багато очок там, де зобов'язані були їх брати. А займемо ми 5 місце, дізнаємося 25 травня.

- Ти вже багато років захищаєш кольори Авангарду. Розкажи, як за цей час змінювалася команда і клуб в цілому?

- Авангард дуже молодий і амбітний клуб. З чемпіонату області клуб зумів дійти до Першої ліги. Скажу одне, з кожним роком Авангард все більше розвивається. Працює дитяча Академія, розвивається інфраструктура, попереду ще багато проектів, які хоче реалізувати наш почесний президент Максим Вікторович Єфімов. 

- Яких би ти хотів нововведень в Першій лізі? Що потрібно робити на твій погляд, щоб чемпіонат розвивався, щоб приходило більше вболівальників?

- Я хотів би, щоб в Першій лізі брали участь якнайменш 16-18 фінансово стабільних і сильних команд. Якщо чемпіонат буде сильним і видовищним, то і вболівальникам буде цікавіше приходити на ігри.

Прес-служба ФК "Авангард"