Олексій Моісеєнко: наше завдання - брати максимальну кількість очок!
05.04.2019 17:15

Півзахисник Авангарду Олексій Моісеєнко поділився очікуваннями від матчу 21 туру Першої ліги з Сумами:

- Налаштовуємося на перемогу! Потрібно продемонструвати хороший футбол, і взяти 3 бали! Напевно це найголовніше, тим більше, що конкуренти втратили очки.

- Що потрібно робити, щоб не допустити помилок, і не повторити сценарій попереднього матчу з Сумами на Ювілейному?

- Вважаю, що ми не повинні дозволити собі допустити торішніх помилок. Всі ми пам'ятаємо ту гру в Сумах. З перших хвилин і до фінального свистка будемо зберігати концентрацію! Постараємося надійно зіграти в обороні, і зробимо все, що б добитися позитивного результату!

- Які у нас є козирі в протистоянні з Сумами?

- Найголовніший козир, це той факт, що сумська команда не так давно зібралася, а ми продуктивно провели збори, і готові перемагати. Думаю, що ми краще готові як фізично, так і психологічно.

- А в чому сильні сторони господарів? Як думаєш, яку тактику вони оберуть в майбутньому матчі?

- Про сильні сторони складно сказати, а ось що стосується тактики, думаю, що вони будуть грати від оборони і вибігати в контратаки! Одним словом, віддадуть нам ініціативу.

- Як готуєтеся до гри? Розбираєте гру суперника?

- Як і у будь-якій грі, головне наше завдання - брати максимальну кількість очок. Команда в бойовому настрої. Налаштовуємося тільки на перемогу, зараз вона для нас дуже важлива! Так, сьогодні будемо розбирати гру суперника, постараємося витягти для себе максимум корисної інформації!

- У першому колі ми виграли у сумчан з розгромним рахунком 6-0. Це додає впевненості? Згадай ту гру, який чинник був вирішальним в тому разгромі?

- Можу сказати, що у суперника оновився склад, і та гра вже забулася. Вирішальним моментом в тій грі були швидкі голи, після першого тайму рахунок був 4:0, напевно після такого будь-якій команді важко привести себе до тями. З повагою ставимося до суперника, і ні в якому разі не допустимо недооцінки.

Прес-служба ФК "Авангард"