2 тренера Академії прийняли участь у навчально-методичному семінарі
01.04.2019 17:00

У Києві завершився навчально-методичний семінар для тренерів дитячо-юнацьких команд України, який був організований з ініціативи Федерації футболу України, Інституту футболу, благодійного фонду «Розвиток футболу України», які запросили для передачі свого досвіду майбутнім українським футболістам і тренерам представників футбольної академії Марсет (Барселона).

Протягом шести днів фахівці з Марсет проводили на штучних полях НТК ім. В. Баннікова практичні і теоретичні заняття для наших тренерів і дитячих команд з Києва і Київської області. 30 березня, в останній день семінару, відбулося відкрите тренування фахівців Марсет з гравцями молодий збірної України (U-15), яку нещодавно очолив Сергій Нагорняк.

Участь в семінарі взяли 2 тренера-початківця Академії ФК "Авангард" - Іван Чебаненко і Едуард Володченко!

 

Всього понад 170 тренерів-слухачів семінару по його завершенні отримали з рук спортивного директора футбольної академії Марсет Беніто Монтальво і першого віце-президента ФФУ Вадима Костюченка відповідні сертифікати, які, за словами одного з керівників федерації, дозволять нашим тренерам підготувати не одного гравця для юнацьких та національних збірних України. За словами Вадима Костюченка, на цьому співпраця іспанських фахівців з українськими футболістами і тренерами не закінчується, вона продовжиться в рамках інших спільних проектів під егідою Федерації футболу України.

Зі свого боку Беніто Монтальво зазначив, що Федерація футболу України організувала семінар на вищому рівні. «Майбутні футболісти і тренери разом отримали великий досвід, - сказав сеньйор Монтальво. - Все було відкрито для нього, відкриті для нових методик і можливостей. У нас було багато тренувань, теоретичних і практичних занять. Сподіваємося, наші знання допоможуть українським футболістам. Український футбол має хороший потенціал і хороші можливості для розвитку ».

Прес-служба ФК "Авангард"