Кандидати в майстри Спорту України
29.03.2019 08:15

Напередодні у Краматорську відбулася урочиста зустріч голови облдержадміністрації Олександра Куця з провідними спортсменами та тренерами регіону з різних видів спорту.

Присутнім спортсменам Олександр Куць вручив сертифікати на отримання одноразових грошових винагород, посвідчень про присвоєння спортивних звань, подяки облдержадміністрації, сувеніри «Кращий спортсмен та тренер місяця».

Серед нагороджених спортсменів - 10 гравців Авангарду, яким за підсумками сезону 2017/18 присвоєні звання Кандидатів в майстри спорту України: Артур Денчук, Максим Воробєй, Михайло Шершень, Олексій Лобов, Роман Мірошник, Дмитро Ульянов, Микита Полюлях, Віталій Собко, Єгор Демченко та Євген Швидкий, який закінчив кар'єру футболіста, а також 2 гравця, що залишили команду - Владислав Шарай та Марат Даудов. 

Нагадаємо, що у сезоні 2017/18 Авангард зайняв рекордне для Краматорського футболу 6 місце у Першій лізі України, саме це дозволило присвоїти почесні звання нашим спортсменам. Але при умові, що футболіст виходив на поле не менш ніж у половині матчів в сезоні. 

Одним з приємних моментів стало висловлення "Подяки за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, підвищення іміджу Донецької області" капітану ФК Авангард Віталію Собко від Олександра Куця, та вручення відповідного документу. 

Вітаємо Віталія та всіх нагороджених футболістів з цим приємним моментом в їх спортивному житті! Дякуємо за професіоналізм та бажаємо нових високих спортивних досягнень! 

Прес-служба ФК "Авангард"