Авангард 2008 - Чемпіон області з футзалу!
26.03.2019 21:42

«Авангард 2008" - чемпіон футзальної ліги Донецької області 2018-2019!!!

Сьогодні в Добропіллі пройшов "фінал чотирьох" чемпіонату з футзалу!

У фінальному матчі зійшлися дві наших команди 2008 р.н. Авангард-1 і Авангард-2! Але передував цьому довгий шлях і було докладено чимало зусиль! Зусиль гравців, тренерів, і звичайно ж батьків, які підтримують дітей у всіх матчах і на тренуваннях!

У першому півфіналі сьогодні зійшлися команди Авангард-2 і Спорт для всіх (Білозірське). Перемога 4-1 в нашу користь! Голи - Іван Голубицький (3) і Микола Гетьман.

У другому півфіналі, де грали один з одним Авангард-1 і Колос (Костянтинівський р-н) наші хлопці програючи по ходу зустрічі змогли зрівняти рахунок і зіграли внічию 3-3, після чого повинна була відбутися серія пенальті, але Колос з незрозумілих причин покинув ігровий майданчик. Голи забили Данило Бойко, Всеволод Литвиненко і Павло Шевченко.

Авангард-1 (зелена форма) і Авангард-2 (біла форма) в фіналі! Вирішальна зустріч пройшла в дружній атмосфері, по іншому і не могло бути, адже наші хлопці підтримували один одного на протязі всього чемпіонату, завдяки чому і зайняли кращі місця! Фінал закінчився з рахунком 4-1 на користь команди Авангард-2. Голи забили Дмитро Мірошниченко (2) і Арсеній Шишкевич (2). У команді Авангард-1 забив Всеволод Литвиненко.

Кращим гравцем «команди Авангард-2» визнали Яна Скотаренко, а «Авангард-1» - Всеволода Литвиненко.

Тренер Артем Кліменков прокоментував виступи команди: "Чемпіонат тривав 4 місяці і для досягнення результату було докладено чимало зусиль. Ми ретельно готувалися, тренувалися і налаштовувалися на кожну гру. Неймовірно вдячний хлопцям за старання, самовіддачу і красиву гру!

Радий, що поставлене ​​перед нами завдання виконане - ми чемпіони області! Варто зазначити, що ми ретельно готувалися до "фіналу чотирьох". Крім тренувань проводили і теоретичні заняття. Окремо хотілося б подякувати і батьків, ця перемога також і велика заслуга батьків, які в кожному матчі, будь це домашня або виїзна гра, підтримували наших футболістів. Думаю, що всі задоволені результатом!"

Вітаємо хлопців, тренерів і батьків з перемогою !!! Рухаємося вперед!

Фотозвіт - на нашій сторінці у Facebook.

Прес-служба ФК "Авангард"