Авангард в збірній туру!
25.03.2019 10:17

За підсумками матчу Волинь - Авангард, Олександр Косевич став найкращим тренром туру, а захисник Віталій Єрмаков увійшов до символичної збірної!

Олександр Косевич

Стартовий тур Першої ліги в 2019 році був примітним відразу кількома матчами із підвищеною турнірною вагою, тому залишив багато причин для роздумів. Аналізуючи протистояння 19 ігрового тижня, ми прийшли до висновку, що не було результату сенсаційнішого, аніж той, який зафіксовано в Луцьку. «Авангард» здобув мінімальну перемогу, забивши переможний м’яч досить пізно по ходу другого тайму, і в підсумку втримав цей результат навіть без двох вилучених гравців.

 

Тож наш сьогоднішній лауреат у Першій лізі – головний тренер «Авангарду» Олександр Косевич. Його підопічні зуміли обіграти «Волинь» на її полі, завдяки чому обійшов її в турнірній таблиці й вийшов на четверте місце.

Віталій Єрмаков 

Волинь посилила свою й без того потужну групу атаки, тож для гостей цей матч мав бути справжнім випробуванням. Так і вийшло – навіть при не найкращій грі луцька команда створила чимало гостроти біля воріт Авангарду, і дуже добре, що злагоджена кількох лінійна захисна побудова краматорців вистояла. Особливо відзначаємо Єрмакова – він не лише вдало відіграв у карному майданчику при стандартах та грі один в один, а й у одному із моментів з лінії виніс м’яча, запобігши голу.

Відмінний результат! Вітаємо!

Детальніше - дивіться на sportarena.com

Прес-служба ФК "Авангард"