Авангард провів зустріч з вболівальниками
19.03.2019 20:58

Сьогодні в Авангард-холі Авангард провів зустріч з вболівальниками

В рамках заходу головний тренер ФК Авангард Олександр Олександрович Косевич підвів підсумки зимових зборів, представив новачків і озвучив найближчі плани команди. Директор Авангарду Андрій Олександрович Безсонний розповів про завдання і плани розвитку клубу.

Також на зустріч був запрошений начальник обласного управління з питань фізичної культури і спорту Володимир Петрович Мицик, який подякував Авангарду за величезний внесок і сприяння розвитку футболу в нашому регіоні, а також оголосив про присвоєння звань Кандидатів у майстри спорту України 12 гравцям Авангарду за підсумками сезону 2017/18.

У свою чергу капітан Авангарду Віталій Собко подякував уболівальникам за підтримку, і індивідуально виділив одного з найвідданіших уболівальників Авангарду - Ігора Роздобару, який активно підтримує команду як на стадіоні, так і в соціальних мережах, і вручив йому фірмове клубне поло.

Вболівальники поставили свої питання, поспілкувалися з керівництвом клубу і футболістами. Побажали команді удачі у весняній частині сезону.

ФК Авангард дякує всім, хто прийшов на сьогоднішню зустріч!

Ви - справжні вболівальники!

Дивіться фотозвіт у розділі Медіа.

Прес-служба ФК "Авангард"