Артем Леонідович Хоцяновський народився 20 жовтня 1998 року в Житомирі.

Амплуа - нападник. Зріст - 185. Вага - 76.

В Авангарді виступатиме під 16 номером.

Біографія

Народився в Житомирі, вихованець місцевого «Полісся», а також «Динамо» (Київ) та Львівського училища фізичної культури, за команду якого "УФК-Карпати" виступав у дитячо-юнацькій футбольній лізі України.

Усього в ДЮФЛ провів 74 гри, та забив 17 м'ячів. В ЛУФК підвищував спортивну майстерність у групі відомого дитячого тренера Олега Родіна.

Професійний футбол

Наприкінці серпня 2015 року підписав контракт з кам'янською «Сталю» й почав виступати в молодіжному чемпіонаті України.

Дебютував у Прем'єр-лізі 5 серпня 2017 року в поєдинку проти львівських «Карпат». Дебютним голом у футболці кам'янського клубу відзначився 19 листопада 2017 року на 72-ій хвилині нічийного (1:1) виїзного поєдинку 16-го туру УПЛ проти полтавської «Ворскли». Артем вийшов на поле на 46-ій хвилині, замінивши Юрія Климчука. В Прем'єр-лізі зіграв у 14 матчах, в яких забив 1 гол.

Влітку 2018 року підписав контракт з київським «Динамо».Провів 7 матчів за киян у Чемпіонаті України U-21.

У лютому 2019 року прибув на перегляд до Авангарду, провів 1 контрольний матч за краматорчан та підписав контракт, який діятиме 1 рік.

Бажаємо успіхів, яскравої гри, та перемог з Авангардом!