Олексій Щебетун: готовий до конкуренції
02.03.2019 17:10

Нападник Авангарду Олексій Щебетун відповів на запитання клубної прес-служби:

- Поділися своїми враженнями від переходу в Авангард.

- Радий потрапити в цей клуб. Для мене дуже важливий фактор – це клімат всередині команди. Хлопці прийняли дуже тепло, з багатьма був знайомий, тому проблем з адаптацією в команді практично не було. Тренера не байдуже ставиться до гравців, знаходять персональний підхід до кожного. Можуть як пожартувати так і в потрібний момент провести серйозну розмову. Доктор і масажист дуже відповідально ставляться до своєї роботи, стежать за станом здоров'я гравців. У будь-який момент підтримують і допомагають. На базі хороші умови для життя, відмінне харчування, це не може не радувати.

- Знаєш про амбіції клубу?

- Знаю, що в першу чергу завдання клубу - найближчим часом вийти в Прем'єр-лігу. Для цього поступово створюються всі необхідні умови.

- Як вийшло так, що ти приїхав до нас на перегляд?

- На перегляд мене запросив Володимир Михайлович Атаманюк. Запропонував розглянути варіант переходу в Авангард. Я зустрівся з Олександром Олександровичем Косевичем, він розповів про роботу клубу, про завдання команди і про свої вимоги на тренуваннях та іграх. Мені сподобалися його думки і ідеї і я погодився.

- Розкажи про свій футбольний шлях.

- Футболом почав займатися з 6 років в Запоріжжі, в місцевій ДЮСШ «Металург», займався там 10 років. У 16 років мене запросили в академію київського «Динамо», там грав в ДЮФЛ України. 2 рази ставав чемпіоном України U-16 і U-17, після потрапив уже в команди U-19 і U-21, з U-19 були срібними призерами і чемпіонами України, з U-21 були двічі чемпіонами України. Після переходу в Київ мене почали залучати за юнацькі збірні України. Потім в сезоні 16/17 перейшов в оренду в «Сталь» Кам'янське, після закінчення оренди перейшов в мінський «Промінь» на правах вільного агента. Пізніше повернувся в уже оновлений МФК «Металург» Запоріжжя, провів там пів року, після чого вирішив спробувати свої сили в Авангарді.

- На якій позиції ти себе найбільш комфортно відчуваєш?

- Центральний нападник, але при необхідності можу зіграти і зліва і справа в атаці.

- Ти брав участь у всіх товариських матчах на зборах. Дай свій коментар цим спарингам, і зборам в цілому.

- Вважаю, що збори провели плідно, було не легко, особливо в плані неспецифічної роботи. Закріпили хорошими спарингами, вийшли гарні ігри, головне, що в цих іграх отримали потрібне навантаження. Залишився місяць до початку чемпіонату і з кожним днем ​​будемо закладати фундамент безпосередньо до офіційних ігор.

- З ким з командми був знайомий до переходу?

- До приїзду в команду знав багато хлопців. Тут багато гравців із Запоріжжя, мого рідного міста. Солдатенко, Демченко, Ульянов, Воробей, Матяж. З ким не був знайомий, познайомився, поспілкувався і про всі залишилися хороші враження, колектив дуже хороший.

- На твоїй позиції в команді є досвідчені Ігор Кирієнко і Іван Матяж. Готовий до конкуренції?

- До конкуренції готовий, коли є конкуренція, це тільки на благо як команді так і особистому росту гравця. Матяж і Кирієнко дуже хороші гравці і я тільки радий тренуватися з ними і використовувати для себе корисні знання і досвід від їхньої гри.

Прес-служба ФК "Авангард"